Rekapitulace z veřejných zdrojů: na začátku roku 2018 měl facebook 2,07 miliardy účtů. Z toho bylo asi 10% duplicitních, ale skutečně aktivních bylo 1,37 miliardy účtů. 20. 9. 2019 hlásil Facebook, že počet uživatelů v rámci svých platforem se zvýšil na 2,7 miliardy. Aktivních bylo 2,4 miliardy.

 

A tak nemohu ( a prosím, počítejte se mnou) spočítat procento smazaných účtů. Toto totiž proběhlo mainstreamem:

14. 11. 2019

Sociální síť Facebook v prvních devíti měsících letošního roku zakročila proti 5,4 miliardy falešných účtů. (z počtu 2,7 miliardy!!!) Pak se dočteme, že nejvíce to bylo v prvních třech měsících roku, kdy jich Facebook deaktivoval 2,2 miliardy. V dalších čtvrtletích to bylo 1,5 a 1,7 miliardy, přičemž firma prý tento vývoj vysvětluje zlepšením schopnosti blokovat podobné profily ještě před jejich založením...?

 

Ale to není vše. Zde souhlasím! Ale počet je opět jiný, než tvrdí česká propaganda. 

Vsuvka: co pochopit umím (silně zvýrazněno), ale to není o miliardách. Nahota a sexuální aktivita byla odstraněna v 19,4 milionech případech, dětská nahota pak v 5,4 mil. případů. Dále bylo odstraněno 2,6 mil. šikanujících příspěvků, 4 mil. tzv. hate speech, 6,4 mil. příspěvků propagující terorismus, 900 tisíc pak propagovalo drogy a 670 tisíc nepovolené zbraně.

Ale to je v počtu milionů. V celém světě!

 

Nyní se prý facebook odhodlal  k tvrdému zakročení: velká senzace ??????????

12. února 2020

Facebook smazal síť účtů napojenou na ruskou vojenskou rozvědku

Facebook smazal 78 profilů, 11 stránek a 29 skupin na stejnojmenné platformě a navrch čtyři účty na instagramu, který rovněž vlastní.

"Celkově vzato se narativy a geopolitické zájmy operace překrývaly s dříve zdokumentovanými informačními operacemi pod vedením Kremlu: Kampaně obsahovaly útoky na prozápadní politiky na Ukrajině a v Moldavsku, útoky proti syrským záchranářům ze skupiny 'bílé přilby', a obviňovaly pobaltské státy z paranoie a rusofobie," popisují expertní analytici. (Třeba jako Vrábel)

Síť byla údajně nejaktivnější v letech 2016 a 2017, byť některé účty propagovaly sdělení až do okamžiku blokace. Celkový dosah byl podle Graphika slabý, Facebook například uvádí, že k alespoň jedné ze zablokovaných skupin se přidalo něco přes 6000 účtů.

Kromě stovky ruských účtů a stránek dnes Facebook vyřadil z provozu také šest facebookových a pět instagramových profilů, "které se zapojovaly do zahraničního vměšování coby součást malé sítě s původem v Íránu zaměřené především na Spojené státy". Dále zakročil proti 13 facebookovým účtům a deseti stránkám cílícím na uživatele v Barmě, jejichž cílem bylo očerňovat jisté telekomunikační společnosti. (Zkráceno)

No uznejte, tak těžký otřes Rusové nemohli očekávat. Z 2,7 miliardy účtů jich bylo smazáno 5,4 miliardy a nyní ten úder byl nejtěžší: Facebook smazal 100 účtů!!! z roku 2016 a 2017. Tak těžkou ránu určitě Putin nečekal.

 

Vše si můžete dohledat.

Zásadní aktuální oficiální zpráva z 13.2.2020: V AFP budou pro Česko a Slovensko tuto práci dělat dva lidé. DVA LIDÉ! Facebook používá měsíčně 2,5 miliardy lidí a v Česku je to přes 5,5 milionu lidí. 

Takže politickou cenzuru v České republice nedělá Facebook, ale Hámačkovi cenzoři! Zuckerberg opět prohlásil, že by dle jeho názoru nemělo být rolí soukromé firmy „cenzurovat politické reklamy nebo zprávy“.

 

--------------------------------------------------

Jsem ve stejné depresi (ironicky) jako v době, kdy nám bylo šestnáct let a snažili jsme si (dle Ericha von Dänikena) představit, kde končí nekonečno a co je za oním nekonečnem.

A přidejme si pár aktualit: Nejvyšší státní zástupce Zeman svolal státní zástupce v boji proti dezinformacím na internetu. Dokonce prý bude nějaký vůdce z Finska přednášet. Samozvaný analytik Vrábel vytváří analýzy a konspirace, jak konspiracím zakroutit krkem. (Ale říkal to u Moravce a i jinde jinak: chce všem, kdo nehlásají jedinou uznanou pravdu Ústředního výboru z Bruselu sebrat miliardy z reklam - masmédia o ně přicházejí, nikdo už jim nevěří). A i BIS vyhrožuje, že s dezinformacemi zatočí.

 

A samotný skutečný šéf Facebooku Zuckerberg?

Mark Zuckeberg z Facebooku se zavazuje, že bude stát za svobodou slova: ‚Cenzura NENÍ OK‘

Generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg oznámil, že tento gigant sociálních médií ruší svoji politiku stupňující se cenzury, přičemž se zavazuje, že „stojí za svobodou slova.“

Zuckerberg  to pronesl v projevu na Technickém summitu v Silicon Slopes v Utahu.

Dailymail.co.uk

‚Čím dál více na nás naléhají, abychom cenzurovali různé typy obsahu, z čehož mám opravdu špatný pocit. Budeme dále odstraňovat obsah, který je opravdu škodlivý, ale je třeba držet se za určitou hranicí.‘

 

Neměl by předstoupit předseda české vlády před veřejnost a oznámit, kdo skutečně cenzuruje svobodu a demokracii v České republice? Nemáme v Ústavě zakotvené právo na svobodu slova? Neporušují někteří samozvaní cenzoři Ústavu? Odvolávat se na Facebook je totiž dle dostupných informací totální dezinformace a podvod!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Nalet spojencu na Prahu 14.unora 1945

  Zitra je den vyroci spojeneckych naletu na Prahu koncem valky 14.unora 1945, kdy uz byla valka davno rozhodnuta. Tady je clanek s informacemi, ktere se zamlcuji, ackoliv zemrelo pres 700 lidi a deti! Zadny pamatny den to neni jako 21. srpen 1968, kdy byly ztraty na zivotech i majetku nesrovnatelne nizsi! Hegemon USA nedovoli vzpominkovou pietu ve sve kolonii Cesko!
  https://tadesco.org/masakr-o-kterem-se-nesmi-mluvit-701-mrtvych-prazanu-americka-letadla-zurive-pustosi-prahu/
  Nejenom Praha odnesla bombardovani zlocinci, byly zniceny cilene prumyslove podniky jako Skoda v Plzni a cela trida i s ucitelkou, prumyslove podniky v Praze i jinde.
  Pratele, nezaponme techto zlocinu vraha, ktery se vydava dnes za naseho spojence a kdykoliv nas zase zradi jako tenkrat v unoru!

 • Jeste dodatek

  V odpovědi na: Nalet spojencu na Prahu 14.unora 1945

  Jeste dodavam, ze ten mlady historik lze, je poplatny americke bachorce, ze bombardovani melo platit Drazdanum, ze se pry jednalo o chybu navigatora. Sam jsem slysel vyjadreni zucastneneho americkeho pilota, ktery kdyz byl dotazan, zadnou chybu navigace nepotvrdil. Rekl, ze meli rozkaz a provedli ho. Meli dostatecne presne udaje, aby vedeli, kde se letadla nachazeji a ktere mesto je pod nimi. Amricane prece odjakziva lzou a jsou podli krivaci jako v tech jejich westernovych srackach!

 • *

  V odpovědi na: Jeste dodatek

  To byl Masakr na svatého Valentýna... Večerní České slovo, 16. 2. 1945, šéfredaktor Karel Werner: „To bylo pořád nějakých řečí: Beneš nás chrání, Anglie nás chrání, Stalin nás chrání! Oni prý nedovolí, aby se Čechům ubližovalo. Nedovolí prý, aby Praha, jedno ze čtyř nejkrásnějších měst světa, byla bombardována.“ Na straně 2 v článku "Naprosto nesmyslný útok" reportér píše, že nenachází důvod k útoku stejně jako ostatní lidé, se kterými hovořil.

 • *

  Zuckerbergovy a Sorosovy sionistické manýry do USA nepatří, americká hodnota byla vždy svoboda slova, když už nic jiného. Ať si jdou cenzurovat do Izraele!

 • *

  Twitter před pár dny smazal účet významného ekonomického serveru zerohedge!
  "V roce 2019 Facebook smazal inzeráty americké kandidátky na prezidenta a demokratické senátorky Elizabeth Warrenové. Inzeráty byly cenzurovány a zadavatelé, což jsou pracovníci prezidentské kampaně Warrenové, obdrželi informaci, že „“This ad was taken down because it goes against Facebook’s advertising policies.” Elizabeth Warrenová ostře vystupuje proti technologickým firmám, kritizovala například akvizici WhatsApp a Instagram firmou Facebook a požaduje jejich rozdělení s tím, že jejich vliv a síla poškozuje demokracii a tržní prostředí. Poté, co o cenzurování prezidentské kandidátky začal psát server Politico, Facebook začal couvat. Cenzurování americké demokratické kandidátky na prezidenta Elizabeth Warrenové není první cenzurní zásah FB proti lidem z této strany (Demokratické strany), kteří paradoxně největší potlačování svobody slova od konce 2.sv. války vyvolali... Podobně byl (je) cenzurován i další americký kandidát na prezidenta, Bernie Sanders. O masivním ovlivňování ve jménu amerických zájmů například ve Venezuele jsme již psali dříve. Facebook ale zřejmě bojuje i proti domácím „nepřátelům“. Před pár dny bylo například odhaleno, že Facebook blokuje známý finanční portál Zero Hedge. Bez jakékoliv informace Facebook cenzuroval jakékoliv odkazy tohoto portálu a když uživatel chtěl přejít přímo na stránky Zero Hedge – byl informován, že tento odkaz je proti „zásadám komunity“. Odborníci na volný trh nyní hovoří o tom, že situace s technologickými firmami jako je Facebook je podobná jako v 19tém století s ocelářskými či uhelnými firmami, které vytvořily nadnárodní oligopoly, některé státy to byly schopny zvládnout, u dalších došlo k jejich ovládnutí a propojení právě s těmito monopolními firmami."
  https://strategickemysleni.info/2019/03/facebook-cenzuroval-kandidatku-na-americkeho-prezidenta-elizabeth-warrenovou/