Ministerstvo zahraničních věcí odeslalo odpověď na ruskou nótu, kterou považujeme za nepatřičnou, protože se ohrazuje proti práci nezávislých médií.

ČR plní a bude i nadále plnit veškeré své závazky vyplývající z mezinárodního práva. Není pravda, že by Česko jakkoliv tyto závazky porušilo. V České republice platí svoboda tisku a zákaz cenzury podle Listiny základních práv a svobod. Do těchto svobod ministerstvo zahraničních věcí nezasahuje a zasahovat nebude. Odmítáme, aby se o to pokoušel cizí stát. Upozorňujeme také na Smlouvu o přátelských vztazích mezi Českem a Ruskem, kde se smluvní strany zavázaly, že se nebudou vměšovat do vnitřních záležitostí druhého státu.

Zuzana Štíchová
Tisková mluvčí a Ředitelka Odboru komunikace MZV

 

Je smlouva platná i pro Českou republiku, nebo je to jen cár papíru?

Je smlouva platná i pro ministerstvo vnitra a eurokomisařku Jourovou?

My, nezávislá média v České republice pevně věříme, že extremistický seznam Evropských hodnot převzatý ze Slovenska jakousi partičkou lidí, bude takto posuzovat i eurokomisařka Jourová, Václav Moravec a jakýsi analytik Vrábel, nepřetržitě vyhrožující českým nezávislým médiím. Pevně věříme, že co doporučuje ministr Petříček Rusku, platí především na Českou republiku!

A je nutné upozornit na nový zvyk, že každý web, který netleská Evropské unii by měl být vyhladověn a zrušen není heslem Ruska, ale komisařky Jourové a Vrábela.

Dále, je ve Smlouvě i to, že Řeporyjec Novotný, Kolářové a Votápek nesmí urážet Rusko?

 

Takže vážně nedělá ministr Petříček ostudu a bude měřit všem stejně: jak doma, tak v zahraničí?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  Bezpečnostní informační služba (BIS) nespadá pod žádné ministerstvo, je samostaným státním úřadem, za činnost BIS odpovídá vláda České republiky.
  Ještě by mohl Bakala s kumpánem tunelářem - premiérem Babišem, členem správní rady Aspen Institutu Hamáčkem a maňáskem Petříčkem vyhlásit Rusku válku, jen do toho, mafiáni!

 • BIS je filialka CIA a ostatnich 15 tajnych sluzeb USA

  V odpovědi na: *

  BIS je jima ukolovana, Koudelka dostava metaly za sve sluzby. CSSD nepatri do vlady kvuli par procentum nema mandat na ovladani vnitra justice a policie a na vedeni dulezitych ministerstev. Vule volicu neni respektovana pane Babisi!

 • stieglitz

  V odpovědi na: BIS je filialka CIA a ostatnich 15 tajnych sluzeb USA

  Se stim smiř

 • Susa Nte

  Petricek s BIS jsou dohromady jen banda vyzirku a buzerantu, co vic k tomu dodae. No vas web je jen ruska onuce a vlez do riti ruskym onucim!!

 • Ta druha veta nejak nesedi. Beres pernik?

  V odpovědi na: Susa Nte

  Ty onuce!

 • Nase vlada nekona.

  Necinnost nebo tanec na vejcich jako vzdy u poskoku US kolonizatora vcetne Babise. O Petrickovi se nema cenu sirit, cely konstrukt CSSD nepatri vubec do vlady, nema od volicu mandat, na vedeni tolika dulezitych ministerstev! CSSD ovlada uz desetileti justici, policii, vnitro! S par procenty z voleb, diky smejdum z opozice, kteri se stiti Babise!!!
  Totez v Praze. Tam vysachovali burani z venkova viteze voleb ANO a ODS. Starosta Prahy buran od Zlina Hrib prejmenovava vesele Prazakum namesti v Praze aby nastval Rusko, vnuk gestapaka Kolar dokonce odstranuje sochu naseho osvoboditele!
  Zruda Novotny stavi Vlasovcum pomnik, jenom aby nastval Rusy.
  Prazaci by meli prosadit, ze vitezna strana postavi starostu a ten povede jednani o slozeni zastupitelstva. Starostou se smi stat jedine clovek narozeny a zijici v Praze!
  Soucasny stav, kdy burani z Moravy (Hudecek, Hrib) rozhoduji o hlavnim meste musime ukoncit!

 • Obcane by meli mit pravo veta

  V odpovědi na: Nase vlada nekona.

  Pri prejmenovavani namesti, letiste, atd. Je neudrzitelne, ze o tom smeji rozhodovat urednici!

 • MZ je ovladano Petrickem.

  Srovnejte si toho US ritolezce s jeho predchudci Benesem a J. Masarykem. Je to hruza, kdo nas ve svete reprezentuje!

 • Zdeněk Srstka

  Hřib se odstěhoval do Tchai-wanu! Kolář se odstěhoval na chatu! Už je v Praze starostovat neuvidíme, hurááá. :-)))))

 • stieglitz

  Což to není krásné, jak místní ratlíci vztekle ňafají, zuří, vztekají se, jak se udatně, málem až do krve bijí za svoji "nezávislou a alternativní" pravdu. A k čemu jím to je ? K hovnu... Celá slavná Skrytá pravda, Zvědavci, Nové reubliky, Rukojmí... jsou naprosté většině politiků i občanů naprosto, ale naprosto UKRADENÉ... Se stim smiřte