Parta šílenců z Bruselu se natolik zaobírá sama sebou, že jí uniká hrozivá deprese a přeskupení celého světa. Podívejte se prosím na mapu, co se stalo bez povšimnutí "hvězdných ekonomů a mainstreamovývh mluvících hlav" v České republice, o zvráceném Bruselu ani nemluvě. Nezlobte se, ale jinak napsat nejde: ti blbečkové v Bruselu jsou tak zahleděni do své světovosti s domněnkou, že jsou pupkem světa, že nevidí rychlík kolem se řítící 500Km/hod. A možná ještě rychleji.

 

Mauzoleum vůdců jako je hvězdné duo Ursula von der Leyenová a Věra Jourová

Podívejte se na úvodní mapu. I středně inteligentní při tomto pohledu vidí, co nevidí "skvělí bruselští vůdci a jejich komediální klaka": vyjednávání s Velkou Británií a dělání bu bu bu je na úrovni malého dítěte, co vyhrožuje rodičům, že je zničí. Ta tupost je nekonečná a dokonce překonává bolševické vůdce týden před zhroucením RVHP. Ale na ego těchto žen nikdo nemá...

 

‚Fantastická dohoda.‘ Británie podepsala obchodní smlouvu s Kanadou o vzájemných vztazích po brexitu

Británie v sobotu podepsala prozatímní obchodní dohodu s Kanadou. Johnson jásá: fantastická další dohoda! Informují o tom tiskové agentury. Jde o druhou dohodu o pobrexitových vztazích, kterou Londýn podepsal s některou z významných ekonomik. V říjnu Británie podepsala obdobnou smlouvu s Japonskem, která do značné míry zachovává dosavadní obchodní vztahy mezi oběma zeměmi.

 

Británii nepodpis smlouvy s EU neohrozí, nás ano: především Českou republiku jako exportní stát!

Vážně to nevidí, nebo nechtějí vidět, že jsme páté kolo u vozu?

Opět se podívejte na mapu: Británie podepsala smlouvu s Japonskem, to podepsalo smlouvu s Čínou a ta je v těsném kontaktu s Ruskem. A je jasné, že vykřiky prapodivných bruselských hlav, které o sobě říkají, že jsou elity, mají vážně do inteligence velmi, velmi daleko. Na východě (potažmo na půlce světa pro 3,5 miliardy občanů) se formuje volný ochod jako BRICS, který prolíná s uskupením RCEP a mezi Ruskem a Čínou už se neobchoduje v dolarech, ale v národních měnách, na západě od Evropy se formuje společenství, které nyní doplňuje Velká Británie a na poslední chvíli unikla z krunýře europeiského bolševismu a temna.

 

 A na tyhle obry dělá náš tupý Senát (část Senátu, abychom nevypouštěli hoax) bu bu bu a dupe Vystrčilovsko-Hilšerovsko-Drahošovskýma nožičkama jako vzteklé a blbé dítě, aby si vynutilo hračičku, než dostane na pr... Na zadek!

Bohužel my s nimi!

 

Ale problém není v tom, že to mauzoleum je horší, než RVHP. Ta tragédie spočívá v tom, že nás uvrhají do propasti také a to je děsivé. A že chtějí ostnaté dráty na východě, jako jsme měli až do roku 1989 na západě. Proč máme smůlu na stejný typ idiotů, který nás vždy vrchne směrem dolů? Fašisti, bolševici, eurofanatici, jedna pakáž a lid český stále trpí. A stejně jako v roce 1956, kdy Maďarsko jako první zavelelo k svrhnutí šílenců, i dnes je opět Maďarsko v čele s premiérem Orbánem!

Bože, jak závidíme Velké Británii, že z toho bruselského zvěrstva unikla!

My vážně nechceme komunismus, ale svobodně obchodovat a žít. Po celá staletí. Je to tak moc?

 

Související 

Evropa jako společenství žebroty! Rusko, Čínu a 2 (respektive 3,5) miliardy lidí na Hedvábné stezce už nezastaví nikdo!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Jste dokumentovany, ale mylite se,

  V odpovědi na: *

  ze vymenou EU hlavounu se neco muze v nas prospech zmenit. Nezmeni, stejne jako volbou prezidenta, v USA, pokud se nejmenuje Trump. Politicke struktury ve svete, ktere jsou videt jsou pouze loutkami superbohacu z kabaly, ktera tento svet ridi svymi penezi, poskoky v politice a mediemi, ktera vlastni. Manipuluje volby ke svemu prospechu pro sve kandidaty. Proto je vsude odpor proti referendu. Obcane se uz nedaji uplacet a manipulovat jako parlamentari. Kdyz tohle bude jasne, nebudou tady ty blahove prispevky k odvolani treba rady CT, ci jejiho sefa. Ani domluva Babise Dvorakovi nepomuze, to jsou iluze.

 • *

  V odpovědi na: Jste dokumentovany, ale mylite se,

  Politika je správa věcí veřejných a neměly by to být takovéhle temné rejdy.

 • Pozorovatelka: Proč musel rezignovat M. Flynn, 19.2.2017

  "Z dlouhodobé perspektivy je současným cílem globalistů odstavit Spojené státy z pozice hegemona světa spolu se zrušením Pax Amerika – světa podle Ameriky. Za dobu od pádu komunismu, a tím od konce bipolárního dělení světa, tato vize v USA silně zakořenila bez ohledu na demokraty či republikány a bylo jasné, že pouze velmi silná a nezávislá osobnost si může poradit s úkolem, jak tuto vizi ukončit. Taková osobnost měla přijít poté, co globalisté centrum světové moci přenesli do Číny a poté, co člověk globalistů Obama po dvě volební období pracoval na úpadku USA. Ambiociozní D. Trump, který v minulosti byl členem jak demokratů tak republikánů, aniž by si k některé straně vytvořil pevnější vazby, k tomu sebestředná buldočí povaha, která se nezalekne žádného nepřítele, byl dokonalým kandidátem (a nepochybuji, že dávno k tomu vyhlídnutým). D. Trump přijal politiku izolace, se kterou chce vytvořit novou silnou Ameriku a není důvod mu nevěřit, že je to jeho upřímná ambice. Jestli si uvědomuje, že tím současně plní úkol globalistů k odstavení USA ze světového dění a že jsou pro něj připraveny další úkoly, ke kterým má být veden H. Kissingerem stejně, jako už v předvolební kampani, je nyní nepodstatné. Podstatné je, že na prezidenta kandidoval a že globalisté jej volbami dovedli až k vítězství především proto, že k odstavení neoconů lepšího člověka nemají – proto je jejich člověkem, ať už vědomě či nevědomě."
  http://www.novarepublika.cz/2017/02/proc-musel-rezignovat-m-flynn.html

  Ještě tedy podtrhuji v textu paní Pozorovatelky, že globalisté přesunují centrum světové moci do Číny.

  V Číně chtějí vytvořit PANTURKICKOU ŘÍŠI. Čína je ostatně jejich pravlast (Ujgursko), odkud v 5. století vyrazili dobývat Západ. Původní náboženství tureckých kmenů je šamanismus a tengrismus, v 9. století přijali většinově islám a částečně judaismus. Panturkická říše bude zahrnovat nejen Čínu, ale i Afghánistán, Persii (Írán) a Turecko, popřípadě i Evropu po "velké výměně", nahrazení původního bělošského obyvatelstva masou nových osadníků z Afriky a islámského světa. Číňané jsou poslušní, pracovití, už teď mají Systém sociálního kreditu (čínsky 社會信用體系, státní systém hodnocení obyvatel), Komunistická strana Číny bude snadno svržena, tak jako v roce 1989 komunistické strany ve východní Evropě. Nerostné zdroje bude Panturkická říše získávat z Ruska, už dnes Čína drancuje Sibiř o stošest, a z Íránu, jako už dnes.
  Ve škole se dějiny Asie neučí, jinak byste věděli, že panturkický nacionalismus vystrkoval růžky např. začátkem 20. let 20. století, kdy se o Panturkickou říši snažil bývalý osmanský ministr války Enver Paša (* 22.11.1881 Istanbul, † 4.8.1922, Dušanbe), Enver Paša vedl občanskou válku proti Rudé armádě ve střední Asii. Rudá armáda odpověděla rázným zákrokem a likvidací basmačského povstání. Významnou roli sehrála 1. jízdní armáda, které velel S. M. Buďonnyj. Enver Paša byl zabit při vojenské akci v srpnu 1922.

  George Soros - osobnost roku 2018 podle The Financial Times
  https://www.alamy.com/stock-photo-russian-president-boris-yeltsin-left-and-u-s-economist-george-soros-22978992.html
  https://miro.medium.com/max/700/0*lte7Di_qMOCe7KEi.png

 • Zajimavy pohled na Cinu.

  V odpovědi na: Pozorovatelka: Proč musel rezignovat M. Flynn, 19.2.2017

  Ovsem ti, kteri svet a jeho vyvoj ridi maji jine plany. Odstraneni komunistu v Cine nebude tak snadne, jak pisete a ve vychodnich zemi Evropy to bylo snadne, protoze se na tom globaliste shodli, ze zeme prejdou pod zapad. Kamuflovalo se to prevraty, rizenymi tajnymi sluzbami a obyvatelstvo bylo ponechano ve vire, ze ono dela revoluci cinkanim klicu.
  Tajne sluzby maji neskutecnou moc, protoze jsou kryte globalisty, vladami a medii. Jejich domenou jsou operace pod falesnou vlajkou, rozpoutani epidemii i to co se dnes ve svete deje. Jsou nepostizitelne a svedky ci odpurce likviduji. Jsou stejne nebezpecne jako biologicke a atomove zbrane.

 • To neni tak, ze EU komise je spolek blbcu.

  Vse ma svuj plan a probiha rizene a zamerne.

 • Evropa je bez vudce.

  Nemecko tuto roli nemuze plnit, protoze je mu v tom braneno smlouvami s USA, je okupovane a atomove zbrane na jeho uzemi nejsou pod palcem Nemeckai. Armada je drzena na uspornem plameni. Nemecko je vydirano USA kvuli NS-2, ktery potrebuje. Po likvidaci uhelnych a atomovych elektraren spadne Nemcko do energeticke nouze. Vetrniky a fotovoltaika ho nezachrani.
  Zdegenorovana islamska Francie muze akorat tak zabezpecovat valkami v Africe sve surovinove zdroje tamtez. Anglie? Ostrovni stat, zavisly na lodni preprave vystupuje z EU, protoze ma historicke svazky a obchodni dohody vsude ve svete a je svazana tesne s USA. Uz ma dost EU diktatu a omezovani.
  Evropa je bez vudce. EU slouzi pouze hospodarsky globalistum. NATO zase slouzi USA jako kanonenfutter a provokater Ruska. EU musi Rusko nenavidet, proto Skripal a Navalny, vyhostovani Rusu, jejich ponizovani ve sportu, atd. USA ma hruzu ze spojeni Evropy a Ruska, proto ta neskutecna a stale zivena nenavist k Rusku. A Evropa poslusne plni ukoly kabaly, touzici odjakziva po ruskem uzemi a surovinach. My jsme stale jako kolecko v tomhle zapase, odjakziva pouha kolonie mocnosti, ktere se stridaji v prosazovani sveho vlivu a zajmu u nas. Cech jako praskac Gestapu, sluzebnik za Rakouska ma vlastnosti slouhy a je velice tvarny pro podporu cizich zajmu.

 • USA provokuji valku v Cernem mori.

  Americky torpedoborec vjel do ruskych vod v Cernem mori a musel byt vytlacen ruskym plavidlem. Kabala provokuje konflikt vsude na hranicich Ruska - skrze NATO na Karabachu, v Cernem mori, v Beringove uzine.
  A my jsme spojenci kabaly!!!! A Cuckari varuji pred ksefty s Ruskem a Cinou, coz je logicky dusledek spojeni s kabalou. Sami se vylucujeme ze spoluprace s Eurasii a lidem je to jedno.

 • USA provokuji valku v Cernem mori.

  V odpovědi na: USA provokuji valku v Cernem mori.

  Skrze NATO, myslim tim Turecko.

 • mar

  EU je globalistický projekt, který nelze reformovat. Je tvořena státy, které jsou okupovány a finančně vysávány globalisty (za pomoci neziskovek, vlastních zkorumpovaných politiků a médií), kteří za jejich finance budují globalistický projekt. EU, bohužel, není vůbec tak bezmocná, jak píšete ve svém článku. EU ovládá mnoho rozvojových států svými dotacemi. Přes tyto dotace a přísliby migrace do EU, prosazuje EU vysávání jejich přírodního bohatství a transformaci jejich politického režimu do globalistické Agendy 2030. Prosím, informujte se zde:  https://www.europarl.europa.eu/factsheets/cs/sheet/163/a-general-survey-of-development-policy
  a zde:
  https://ec.europa.eu/international-partnerships/where-we-work

  Takže toho na Vaší mapě dost chybí.
  Globalisté tedy rozdávají naše peníze a naše země předávají migrantům, aby posílili svůj vliv ve světě. Globalisté byli nejvíce oslabeni vítězstvím Trumpa - proto se snaží obrovským volevním podvodem zabránit jeho znovuzvolení. Německo má v tomto vůdčí roli. Byla to Merkelová, která protizákonně otevřela hranice migrantům, jsou to španělské a německé neziskovky, které dovážejí do Řecka a Itálie migranty, jsou to němečtí biskupové, kteří v Římě tvoří a prosazují tzv. progresivní křídlo církve (LGBT, potraty, ženy jako kněží katolické církve, právo LGBT párů adoptovat či objednat si dítě). A konečně - elektronický volební systém, který přihazoval hlasy globalistovi Bidenovi a ubíral je Trumpovi, patřil španělské soukromé firmě a volební hlasy Američanů byly uloženy a manipulovány na jeho serverech v Německu - konkrétně ve Frankfurtu.

 • *

  Británie není soběstačná v potravinách, nikdy v historii nebyla...

Nejčtenější články za poslední měsíc