Multikulturní korektnost ukazuje opět svoji tvář. Rusové, Češi, Poláci, Maďaři či Slováci jsou vždy okamžitě identifikováni jako strůjci násilí, či rasismu. Pro poctivost i Britové či Němci. Zde opět občan normální, občas slušný, neboli svobodný občan dostává korektní informaci, ze které se chce zvracet.

 

Do bitky, v níž přišly ke slovu pěsti i kopance, se postupně zapojilo deset lidí včetně posádky. Posádka se snažila rozpálené hlavy uklidnit, avšak marně, a tak se kapitán rozhodl nouzově přistát na nejbližším letišti v Pise. Incident se odehrál už v noci na pátek, ale italská média o něm informovala až o víkendu poté, co se na internetu objevil záznam incidentu pořízený jedním z pasažérů. Násilník, jehož státní příslušnost zprávy neuvádějí, putoval do cely předběžného zadržení. 

 

„Rvačka trvala nejméně deset minut,“ řekl jeden z cestujících Tommy Engerer. „Vypadalo to, že zešíleli a někteří se obávali, že by se mohli dostat ke dveřím letadla a otevřít je. Nebyli to ani Britové, ani Belgičané. Myslím, že byli z východní Evropy, vypadali jako kočovníci. Nakonec se cestujícím a posádce podařilo svázat je pásy k sedadlům,“ popsal situaci v letadle Engerer.

 

 

Protože nic nevíme, nechme si poradit:

Tom Dvorník 42320

Ehm, tak kocovnici rikate... No, pro neznale - traveller se tady v UK rika mladikum. Vetsinou pochazi z Irska, a "kocuji" v karavanech, jsou take svetlejsiho odstinu pleti nez cesti mladici, ale jsou to oni. Proste "traveller" = korektni vyraz pro "gipsy".

 

 

Možná za všechny občany východní Evropy to dobře popsal

Pavel Matoušek 50784

Na Západě si lidé zřejmě myslí, že na Východě žijí kočovníci, a podle toho k nám Západ také přistupuje.

A o tom to je. My chceme být házeni do jednoho pytle se slušnými Němci, Italy, černochy či Hispánci, třeba i s cikány.  Ale jakým právem zamlčují ohrožování většiny jakýmkoliv etnikem z řad lumpů a desperátů?

 

Zdroj

Na palubě letadla vypukla hromadná rvačka, kapitán radši nouzově přistál