Chceme vidět, jak Mexiko postaví vysokou zeď proti migrantům, zní unisono plejáda rádoby pseudoelit korektních. Hispánci byli urážení a přesto volili Trumpa. A ještě třeba jedno: musíme analyzovat analýzy, abychom mohli změnit metodiku průzkumů, které jsou jiné, než pak skončí volby.

 

Co se na tyto věty nedívat analyticky vědecky, ale logicky selsky?

 

 Předpokládejme, že Trump není debílek a jeho štáb parta primitivů, jak občas někteří naznačují

Co pak z toho vyplývá? Vážně si někdo myslel, že postaví vysokou zeď proti migrantům Mexiko a tím si bude držet své lidi doma? Pokud by Trump začal vysvětlovat, jaké zákony připraví proti nelegálním migrantům, 50% lidí by ho po minutě neposlouchala. Ale vysoká zeď a ještě za peníze proklatého Mexika? Jak úžasně to zní. Tento výrok totiž sekne jak do lidí, které štve věčný nepořádek a potulující se po ulicích Hispánci, tak dokonce má pomoct i lidem pracujícím za nízkou mzdu!

Tito nelegálové neohrožují partičku bohatých frajírků na Wall Street, ale právě pracovité a legální Hispánce či pracovité legální černochy prací načerno a srážející mzdu.

A to pravě byla ta druhá skupina - ti šokující voliči pro Trumpa, protože Clintonová slíbila ještě víc nelegálů... A výsoká zeď a dokonce médii zesměšňovaná, aniž věděla proč, se dostala do každé chudší rodiny. Přitom to má i logiku a pokud to Trump dokáže, příští hlasy chudých, ale poctivě a legálně zaměstnaných má jisté!

Byla to hloupost a rasismus, nebo excelentní reklama a marketing hloupými novináři ještě nenávistně násobená?

 

 

Analýza analýz průzkumů - proč se nedaří?

Protože dnešní systém drtí velké procento vysoce inteligentní střední třídy mnoho desítek miliónů lidí z vysokých škol, kteří však všichni nemohou pracovat na jedné ulici na Wall Street, nebo být právníky. A lékaři jsou také počítáni jako střední vrstva, bohatší, ale až na výjimky střední. A nyní se zeptejte sami sebe: kdo se bude stydět na veřejnosti, že volí lidového hulváta, i kdyby byl nejlepší? Ten metař, sedlák, či instalatér? Ne! Ten lékař, ten "ouřada", či běžný vědecký pracovník. Ten se bude stydět, že není na Wall Street a nepatří mezi smetánku. A další, jim podobní, kteří sice mají inteligenci a vzdělání, ale nemají štěstí, protože je jiní předběhli. A lukrativní zaměstnání jsou počtem limitovaná. Takže navenek volí gender a korektnost, ale ve skutečnosti razantní změnu. A když pomineme urážku, že Trumpa volí venkovští a blbí, asi opak je pravdou. Ale to statistiky nezachytí, protože volby jsou tajné. Takže pláčí, jak se průzkumy hluboce mýlí.

Korektnost udělala z lidí pitomce, nebo lháře. A zbude jenom zápach urážek nejen v USA...

 

 

 Jaký vlastně měla program Clintonová?

Ve finále nejšílenější: Clintonová si nedala záležet na pomoci lidem, ale jak dostat ženu na prezidenta USA. Fanatická, chorobná představa vládkyně světa. Za cenu válek. Za jakoukoliv cenu. Fanatická a šílená! Takže zatímco minimálně ve volbách myslel bohatý Trump na všechny lidi, ženy muže, děti, černochy a i třeba Hispánce, Clintonová měla jedinou starost, jak za pomoci pochybných či zvrácených existencí porazit bílého muže. A to je dost málo na tak důležité volby. Proto dámy, lesby, feministky včetně Clintonové tak lkaly, že je ženám zase ublíženo, neb je porazil muž. Minimálně trapné a zvrácené!

 

Když vyhrála skutečná ženská osobnost par excellence baronka Margaret Thatcherová volby, většinu mužů ani nenapadlo s ní bojovat jako se ženou, ale jako s konkurentem. A dodnes má k ni tolik mužů na celém světě hlubokou úctu. Protože vůdcovství národa je souboj mozků a nikoliv erotické přednosti fanatických sufražetek, či léčba minorit - zakomplexovaných leseb a dam!

(Navíc poslední dobou podloženo - tomu dáme...)

 

 

To je opravdu Amerika tak sexistická a rasistická?

"Věděla jsem, že Amerika je rasistická, ale netušila jsem, že takhle moc," píše česko-americká bývalá tenistka Martina Navrátilová ve svém příspěvku. "A taky jsem nevěděla, že je tak sexistická. Ostuda...", plakala na Facebooku lesba Navrátilová, která provokativně trapně žádala na kurtu druhou lesbu o ruku.

 

Tak proč tam emigrovala? Co  dodat? Snad už raději nic...