Nevím z čeho je pan Juncker jako předseda Evropské komise tak překvapený, když je to od začátku imigrační krize všem, kteří přemýšlí zdravým selským rozumem jasné.

 

Jean-Claude Juncker se dle agentury AP pozastavil nad tím, že imigranti, kteří uvízli v Itálii a v Řecku, se v drtivé většině nechtějí nechat přemístit nikam jinam než do Německa a jejich postoj označil za ostudný. Přímo k tomu řekl: „Je to ostudné a nepřijatelné, aby uprchlíci v Řecku a Itálii odmítali nastupovat do letadla mířícího do jiné destinace, než je Německo.“

 

Drtivá většina imigrantů již dva roky cestuje do Evropy za ekonomickým prospěchem a šéf eurokomisařů na to přišel až teď!? Pokud žil v přesvědčení, že to je jinak, tak musí být psychicky labilní. Já si ale myslím, že se jen trochu přetvařuje. Pan Juncker o tom již dávno ví, že do Evropy proudí miliony imigrantů za sociálními dávkami, jen musí dělat překvapeného a komentovat to tak, aby dal najevo, že v imigrační krizi nemá Evropská unie prsty a tak ze sebe dělá na oko hloupého. No a co se týká Německa, ví přeci moc dobře, že syrské imigranty do Německa pozvala paní Angela, tak se vlastně ani nemá a nemusí čemu divit.

 

Politici jako je pan Juncker jsou zkázou pro Evropu a já jsem moc rád, že ve světě začíná vítězit vlastenectví, hájení národních zájmů, odmítání ideologie multikulturalismu, odmítání nadržování různým minoritám a spolupráce samostatných svrchovaných zemí bez jakékoli regulace a diktátu. Potvrzením toho byl jarní Brexit a včerejší zvolení Donalda Trumpa (podle pražské kavárny díky bílým heterosexuálním /normálním/ mužům s nižším vzděláním) prezidentem Spojených států amerických.

Teď ještě vyhraje v prosinci prezidentské volby v Rakousku Norbert Hofer, v březnu uspěje v Nizozemsku Geert Wilders no a všechno završí v květnu prezidentské volby ve Francii, kde je velkou favoritkou Marine Le Pen! Další pokračování pak přijde na podzim v Německu a v České republice!

 

Ať žije svoboda, ať žije demokracie, ať žije vlastenectví!

 

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Radek Rozvoral

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

rozvoral.blog.idnes.cz