Nemají sice pro to žádný důkaz, ale je možné, že se tak stalo, neb jsou tak chytří, že se nenechají chytit. Podle CIA stáli ruští hackeři za únikem emailů z centrály Demokratů a předali je WikiLeaks.

 

CIA potvrzuje, že sice jsou emaily pravé, ale to, že jsou pravé, svědčí o mazanosti až rafinovanosti, jak dokáží Rusové pracovat v součinnosti s WikiLeaks.

 UFF, řekl by Sioux

 

Pozor, to není hoax, to je oficiální zpráva! Ze serveru Washington Post

V tajném posudku pro americké senátory dospěla CIA k závěru, že Rusko se pokusilo ovlivnit americké prezidentské volby. Pracovníci CIA popsali hackery jako známé hráče ve zpravodajské komunitě. Jejich cílem podle CIA bylo pomoci Donaldu Trumpovi vyhrát volby. Nemají však jasné důkazy...

Ano, čtete dobře, CIA vše jasně popsala, pouze schází maličkost: "jasné důkazy", je v oficiální zprávě. A Obama to chce sepsat uceleně..

 

 

 Že to připomíná Švejka?

 Takto to popsal Jaroslav Hašek před 95 léty. Takže návrat o cca 100 let zpět?

 

 "Já myslela, milostpane, že se vrátějí až za kolik roků," řekla s obvyklou upřímností, "já jsem si zatím vzala z lítosti na byt jednoho portýra z noční kavárny, poněvadž u nás byla třikrát domovní prohlídka, a když nic nemohli najít, tak říkali, že jste ztracenej, poněvadž jste rafinovanej."

 

Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

 

 

Co nám to proboha parta z Bílého domu s černým prezidentem Obamou předkládá? Dělají si z nás legraci, nebo nás rasisticky urážejí? Ke zprávě CIA se prozatím vyjádřil jen Trumpův přechodný tým. V prohlášení vydaném v pátek večer zavrhli Trumpovi spolupracovníci závěry zpravodajských služeb.

„Jsou to ti samí lidé, kteří tvrdili, že Sadám Husajn vlastní zbraně hromadného ničení.

 

Co kdyby kdyby si ta partička šašků našla zase někoho jiného na své legrácky a obyčejné lidi vynechala?

 

 

 Pozor, i u nás je sofistikovaná rafinovanost, dle mazané Gity Zbavitelové na Masarykově univerzitě

http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/moskva-provadi-v-cesku-rafinovanou-propagandistickou-kampan-rika-studie-masarykovy-univerzity--1625967