Vzhledem k fantasmagoriím kolem Navalného by se měli experti soustředit na to, co se Navalnému stalo a hlavně, jak se choval. A kdo se setkal s "Antabusem" a výlevy Navalného, prostě toto nemůže popřít! A že se nenašly jedy, pouze extrémisté a Merkelová jaksi tajemně na totální otravu upozorňují, zatímco Rusové to zásadně popírají, svědčí o politizaci a nikoliv faktech.

 

Předem jasné stanovisko

Popsané není expertní popis lékaře, ale jedna z možností - názor, co se stalo, či mohlo stát. (To jenom aby nějaký "blbeček" zase nevyrukoval s tézí o dezinformaci")

 

Co je onen tajemný Antabus?

Antabus, je lék používaný v léčbě závislosti na alkoholu u nás dokonce už z doby socialismu.  Nebyl zneužívaný. Nebyl politicky využívaný komunisty. Byl a je to prostě oficiální lék proti alkoholismu, jehož účinky jsou přesně takové, jak na videu předváděl opoziční demonstrátor proti Putinovi Navalnyj.

Ta pointa, či výklad chcete li je v dalším:

Novější onkologický výzkum se věnuje jeho účinkům jako možného léku proti rakovině. A to je ten problém. Mnoho lidí si proto žádá předepsat Disulfiram (INN), což je v podstatě Antabus, který odborníci právě pro jeho složení dávají do složitého procesu proti rakovině. Je nutno projít podrobným interním vyšetřením včetně odběrů krve, moči, EKG atd., které zjistí, jaký je tělesný stav pacienta. Cílem je eliminovat riziko vážnějších zdravotních komplikací v případě, že by se pacient alkoholu napil, přestože požil disulfiram. Dále je nezbytné absolvovat tzv. alkohol-antabusovou reakci – klient po podání 2–3 dávek disulfiramu dostane v ordinaci malé množství alkoholu a reakci alkoholu s disulfiramem si vyzkouší sám na sobě. Tato procedura je považována za jediné „lege artis“ poučení před zahájením disulfiramové terapie.

Pokud toto výstřední a extremistický Navalnyj porušil a nějaký podvodník mu píše recepty na Disulfiram, byla jeho reakce taková, jaká byla.

 Disulfiram působí tak, že v kombinaci s alkoholem vyvolává poměrně výraznou, převážně oběhovou reakci (jedná se o bolesti hlavy, závratě, pocity ztíženého dýchání, pocity tepla v hlavě, mravenčení v prstech, kolapsové stavy apod., při masivní reakci může dojít i k úmrtí v důsledku útlumu dechového centra). Lék tedy funguje jako dvojí bariéra – chemická (vyvolává výše popsanou reakci) a psychologická (vědomí, že požití alkoholu vyvolává uvedené symptomy, mi má pomoci, abych se alkoholu nenapil).

 

Způsobil si frajer Navalnyj kolaps sám?

Z praxe: alkoholici se i přes lékařskou kontrolu snaží Antabus přepít. Prostě dostanou dávku, pak vypijí nějaký alkohol a přes bolesti a kolapsové stavy přejdou do stadia, kdy Antabus vyprchá. A řvaní, kvílení a ječení odpovídá přesně tomu, co bylo nafilmováno u Navalného. Pak s sebou seknou, třesou se, nebo omdlí. Lékaři viz výše vědí, že to může přivodit smrt. A je možné, že Navalnyj při svém exhibicionismu právě toto porušil. A pokud si dal malou dávku, alkohol se nenajde, z krve vyprchá, ale stav ohrožení smrtí zůstává. Přehrajte si prosím video, co Navalnyj dělal.

Ve třicáté vteřině - takto se chovají po přepití Antabusu a nemusel být alkoholik: mohl to dostávat na černo proti rakovině! I když to původně vypadalo jako kvílení Jau Jau Katřiny Biomasové Bursíkové. Ale jak ruští, i němečtí lékaři potvrdili vážný stav, takže nahrané to nebylo. Ale Antabus MOŽNÁ ano!

 

 Navíc to, jak extremistický prozápadní mainstream okamžitě komentoval jako jasnou otravu, i když ho ani neviděli ukazuje jako totální zneužití. A v okamžiku, kdy "skvělá lékařka kancléřka Merkelová" vystřelila diagnózu bez toho, aby dodnes nikdo z odborných lekářů věděl, co Navalnému je, potvrzuje zatímní teorii o frašce a zneužití, než o skutečné otravě.

Uvidíme, NEPŘEDBÍHEJME JAKO POLITICI, ale vážně Rusové nejsou přítomní vyšetřování, aby dodatečně něco Navalnému v Německu nedali?