Někdo to nazval úžasně: konečníkový čardáš. Klvaňa, Petr Kolář, Vondra, Libor Dvořák, Jan Šmíd, a sliz tekl proudem. Ruská žebrota si hraje na velmoc a prezident Biden tomu blahosklonně přihlíží.

 

A když ve finále vystoupil Votápek, tak koncert demagogií a urážek byl završen. Paradoxně Vondra komentoval ruskou botu, která u nás pošlapávala demokracii a jaksi jeho výrok korespondoval se záhadou, že je rád za NATO, neb jsou tam demokratické státy jako Německo, protože Adolf Hitler a jeho "mírová mise sjednocení" byla s 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva a on to včetně plynových komor bere jako největší úspěch západu (asi), tak dalšího komentáře netřeba.

Prostě štvavá vysílačka Čt24 jela na 200%, nezklamala a několik smířlivějších vět jenom ukázalo stejnou propagandistickou zkostnatělost, jako u voleb, které vyhrál Trump. A stejnou, jakou nás častovali bolševici padesát let.

Takže vše při starém, výsledek summitu nula a až budoucnost, kam dožene děsivé zadlužení USA a stařičké Evropy nám prozradí, zda se z dluhů pokusí dostat mírovou cestou, či dalšími válkami a zabíjením.

Důležité je, že jsme vyřadili z výstavby jaderné elektrárny nejkvalitnější a nejlevnější Rusko a nahradili zbakrotovanými americkými Westinghouse. Prostě musíme si (jim z dluhů) pomáhat. Proč my pokaždé jim a nikoliv oni nám už nikdo nevysvětlí.

A to je tak asi celé zhodnocení zbytečného dne.