Dokument

Udělal Bill Clinton a McCain s dcerou židovských předků Albrightovou z věčně opilého Havla stejně jako ze závislého na alkoholu Jelcina hlupáka, nebo Havel o důvodu masakrů věděl, protože je schvaloval?

 

 Masakry civilistů v Jugoslávii, především v Bělehradu byly zahájeny v březnu. Tím si začala armáda USA čistit prostor pro další základnu směrem k Ukrajině a Moskvě. Po 78 dnech zvěrstva kolem Kosova skončily, místo bylo vyčištěné a...

Výsledkem náletů 3,5 tisíce až 4 tisíce obětí, včetně asi 400 dětí. Dalších 10 000 osob bylo zraněno. Vojenská operace NATO proti Jugoslávii byla zahájena 24. března 1999 a trvala 78 dní.  Podle údajů aliance provedlo letectvo bloku 38 tisíc bojových vzletů, více než 10 tisíc z nich bylo uskutečněna za účelem bombových útoků.

 

A  ZAČALA SE STAVĚT DALŠÍ AMERICKÁ ZÁKLADNA BLÍŽ MOSKVĚ

Camp Bondsteel je americká vojenská základna v Kosovu a budovaná v roce 1999.

 Základna se nalézá se poblíž města Uroševce a rozkládá se na ploše 3,86 km³. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky. Základna má zhruba desetikilometrový perimetr.

 

ODS v čele s Václavem Klausem proti masakrům protestovala

ODS protestuje: "ODS vyjadřuje lítost nad tragédií v Jugoslávii a s rozpaky se dívá na válečnické postoje některých českých politiků (Václava Havla např.) a žurnalistů. Bomby samy o sobě složitou situaci v Kosovu vyřešit nemohou. To může vyřešit pouze opětovné zasednutí zúčastněných stran k jednomu stolu." vyjádřil naprosto jasný postoj tehdejší ODS Václav Klaus.

 A Václav Havel?

"Já chápu tu hrozbu náletů jako jediný možný výraz nelhostejnosti evropských demokracií a Spojených států," řekl Václav Havel. Spojenci budou ničit srbské cíle tak dlouho, dokud se Miloševič nepodvolí. (A neuvolní prostor Kosovo pro americkou základnu, prokazatelně víme z dokumentů dnes)

 

Následně pokračovalo obklíčení Ruska: aniž si to Jelcin uvědomil, zem se mu rozpadala pod rukama, po Rusku se potulovaly hordy především amerických agentů a co hůř: nedokázal zabránit, nebo v opilosti ani nezjistil, že na dostřel Moskvy už má americkou armádu, která si dělala místo v Kosovu tříměsíčním masakrem krvavých nocí nad Srbskem, a především Bělehradem.

červená: americké základny po roce 2000, Polsko žádá o výstavbu, dolní modrá - Krym dovybaven až v roce 2014

 

Mezinárodní zločinec generální tajemník NATO Stoltenberg: krajiny NATO v Srbsku zabíjali civilistov preto, aby zachránili životy civilistov

Zvěrstva NATO v čele s USA

 

10.7.2017

BELEHRAD - Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg uvedl, že mnoho lidí v Srbsku stále má špatné vzpomínky na bombový útok v roce 1999.

A už mlčí, že druhá největší americká základna v Evropě Camp Bondsteel byla postavena v Kosovu hned po skočení bombardování Jugoslávie. A hlavně základna Bondsteel byla postavena na zemi, která do války a následného masového odchodu obyvatelstva patřila Srbům. Na strategickém místě.

Z jara 1999 své požadavky stále radikálněji vyjadřovali kosovští Albánci. Dohoda z Daytonu však garantovala územní celistvost Srbska. Když proti kosovským Albáncům, kteří se rozhodli pro boj, začaly radikálněji zasahovat srbské vojenské a policejní síly, přešel do do útoku západ v čele s USA bez mandátu OSN a rozhodl se pro rázný zákrok. V březnu 1999 začal s nálety na Jugoslávii, které trvaly skoro tři měsíce. Hlavními terči se však nestaly srbské jednotky působící v Kosovu, ale infrastruktura okleštěné jugoslávské federace.

 

základna Camp Bondsteel v Kosovu

Vrah z Vietnamu americký senátor a dodavatel zbraní teroristům v Sýrii McCain se v Kosovu vysmíval Rusku, že už je Moskva na dostřel. Pak zemřel na rakovinu.

Masakry ve Vietnamu či Jugoslávii? Prostě McCain byl americký hrdina

Tato zvěrstva v Jugoslávii podporoval Havel

 

Proč? Jenom proto, aby USA byly blíž nerostnému bohatství Ruska?

A OSN mlčí. Ale ti, co bránili Srbsko, byli souzeni v Haagu. Výsměch lidství?

Nikdo nemůže zpochybnit data, nikdo nemůže zpochybnit to, co se skutečně stalo včetně autentických výroků Václava Klause, Václava Havla a masakry, které se v Srbku díky náletům NATO (vždy terorismus a zabíjení kolem USA) bez mandátu OSN prováděly na obyčejných lidech. A NATO svírá Rusko stále víc. Vážně bez boje ruský lid vydá USA své nerostné bohatství? Nerozdělují si už kořist, aniž by se zeptali majitele - ruského lidu?

A co my, kteří jsme mezi dvěma mlýnskými kameny? Jak dlouho přežije Česká republika, pokud USA napadnou Rusko jadernými zbraněmi? Kolik minut nám pak zbyde do konce života? Zbraně už se stěhují na Ukrajinu a do pobaltí.

 

 1 díl: Kdy se opět stalo Rusko nepřítelem USA? Když Putin zabránil dokončení rozparcelování.

  2 díl: Americký terorismus v Evropě, uloupené Kosovo, masakry NATO v Srbsku

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  Zaver z tohoto clanku.
  Spor mezi Srby a Kosovem vyuzily USA k prosazeni sveho zajmu, tj. zridit sou zakladnu na uzemi Srbska. K tomu bylo nutne Srbsko bombardovanim srazit na kolena, protoze by to Milosevic nikdy nedovolil. Vyuzil se k tomu spor uvnitr zeme a lziva tvrzeni o masakrech na muslimech. Fotka s mrtvolami nahazenymi na hromadu byla vydavana jako dukaz masakru na civilistech. Ve skutecnosti to byli ale teroriste, zbaveni zbrani. Proto byl Milosevic take souzen a nakonec zabit ve vezeni, aby se pote ukazalo, ze se zadnych zlocinu nedopustil. Tak funguje americka zahranicni politika!

 • wolfram

  Proto odstraňujte Lavičky Václava Havla - symbol kleptokracie a "humanitárního" bombardování, občané, hrrr na ně!

 • wolfram

  Chci Vás upozornit, že Havel podporoval nejen bombardování Srbska, ale také bombardování Iráku! Havel podepsal za Českou republiku ostudný tzv. Dopis osmi, který vyšel jako otevřený dopis osmi evropských státníků 30. ledna 2003 ve světovém tisku. Dopis vyvolal řadu protichůdných reakcí na domácí i mezinárodní politické scéně, zejména po následné válce v Iráku, kdy se nepodařilo žádný z oficiálně uváděných důvodů pro tento konflikt prokázat. Ve funkci prezidenta ČR skončil Havel pouhé dva dny poté, co tento dokument vyšel v tisku.
  Objednali si "Dopis osmi" na Bushovu podporu Američané sami? Prvotní impuls k "Dopisu osmi" vzešel údajně z konzervativního listu The Wall Street Journal Europe, jehož editor Michael Gonzalez se pak hájil slovy, že text vznikl z podnětu americké administrativy.
  Francie a Německo tehdy odmítly válku, Francie a Německo šly spolu proti USA. Obě země společně ostře odmítly vojenský zásah proti Iráku, na jehož rychlé provedení tlačil G. W. Bush. "Je třeba udělat vše, abychom se války vyvarovali," řekl tehdy prezident Jacques Chirac. Chirac ujistil, že "Německo a Francie mají na iráckou krizi totožný názor", který se opírá o dvě myšlenky. "První z nich je, že jakékoli rozhodnutí o Iráku přísluší Radě bezpečnosti OSN a jen této radě," uvedl Chirac. Další společnou myšlenkou je názor, že "pro nás je válka vždy přiznáním neúspěchu". Německý kancléř Gerhard Schröder k tomu "neměl co dodat".
  Přesto USA společně s Velkou Británií provedly invazi do Iráku - bez mandátu Rady bezpečnosti OSN, bez důkazu o ZHN... A nic se jim nestalo, dodnes běhají Bush a Blair na svobodě, ani žádné reparace Iráčanům dodnes nezaplatili.
  https://zpravy.idnes.cz/francie-a-nemecko-odmitly-valku-d32-/zahranicni.aspx?c=A030122_223314_zahranicni_pol
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Dopis_osmi

 • Dan

  Co ceka Evropu jako poskoka USA? Podivejte se na otevrene chvastani americkeho analysty! Dejte video dal!

  https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

 • pexe jurer

  Thank you a lot! It’s really helpful Yowhatsapp SMS Bomber cymera

 • Tyto dva chcípáky, Flašku a Hitlerčici, byl této části světa čert dlužen. Komu se toto mohlo vyskytnout.

 • wolfram

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  Flaška a Hitlerčice, velmi trefné. :-)

 • Dan

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  Jakmile vas chazarsti zidi z USA ovladnou jako predstavitele zeme, je se svobodou konec. Slouzite uz jenom jako pdrztaska cizim zajmum, ktere potrebuji ovladnout svet. Ztratili jsme svou suverenitu a zadna vlada pres nase veci se k nam nevratila. V tom jim byl polozid Havel napomocny a tim Cesku nejvice uskodil. EU je jenom konstrukt chazaru a jejich pomocniku v politice k ovladnuti evropskeho trhu a politiky v zajmu USA. USA tak nemusi vyjednavat smlouvy jednotlive, ale staci uplatit komisi EU. NATO slouzi jako komplic pod velenim US Army zajmum USA. Zaroven generuje zisky US koncernum nakupem zbrani Evropanu pry proti Rusku. Aby to fungovalo, neustale vytvareji nove kauzy k ocerneni Ruska a posiluji strach z Ruska! Na zapade jsou tisice think tanks organizaci, ktere neustale analyzuji, jak je mozne Rusku skodit a ho destabilizovat.

 • Matthew

 • sudoku 247

  thank you for sharing them!
  sudoku 247

Nejčtenější články za poslední měsíc