Schillerová s Maláčovou jsou nekompetentní a všichni to vědí. Tak si  různé zájmové skupiny vydupávají miliardy, sta miliard a nad tímto zločinem nejmladší generace zapláče!

 

Žádná krize není (ekonomická)

Pamatujte si,

HDP se pár dní po sražení covidu vrátí do plusu,

ale bilionové dluhy po Babišovi, Schillerové a Maláčové zůstanou

na desítky let a ani dnes narozené děti už se jich nezbaví.

Podvázaly si nás k EU!

 

Pokud si nyní někdo zaklepe na hlavu, že je krize všude vidět, lze snadno předložit důkazy.

Ovocné stromy a další úrodu nikdo nesklízí, protože vláda udělala gigantický dluh a vyplácí peníze, aby lidé nepracovali a byli doma a nekompetentní většina opozice (až na Trikolóru) jí v tom vydatně pomáhá a ještě jí včetně odborů hecuje.

 

To, co je vydáváno za krizi jsou pouze odložené nákupy:

všem nám dochází mnohé zboží a výrobky včetně aut a

až nás pustí do obchodů, budou praskat ve švech!

 

Vláda, která nyní vládne, udělala největší ekonomický zločin vůči svému lidu od doby, co se dá o promyšlené ekonomice a Češích mluvit. Ten rozvrat nedokázali ani komunisti a Babiš kamuflluje pouze šílené ekonomické ztráty svého vládnutí za covid stejně jako celý západ a naše děti a vnoučata na to těžce doplatí.

Tímto dluhem se z nás opět stává protektorát tentokrát se sídlem v Bruselu. To jsme vážně chtěli?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Haha, to je trošku úlet, jaké biliony zemědělcům? Myslíte "zemědělcovi" Babišovi? No ano, dá se říct, že Babiš nakradl v Česku víc zemědělské půdy než Schwarzenbergové po Bílé hoře, Babiš je také "vrchní lesník" v ČR, státní podnik Lesy ČR zadává většinu zakázek Babišovu Agrofertu (Uniles a Wotan Forest).

 • Posedlej

  V odpovědi na: *

  Nejste posedlej Babišem? To, co je nahoře na fotce, kterou tam autor dal, že se nesklízí a jednou za rok se poseká je i u nás na jihu Čech. Projeďte se kolem Vodňan, kde jsou malí soukromníci. Nesklízej. Nejsou lidi

 • *

  V odpovědi na: Posedlej

  V tom dešti? Vždyť pořád prší. :-P

 • Babiš rozhazuje koblihářům

  Rozpočtový deficit byl už v lednu 2020 - 8 miliard, v únoru - 27,4 miliard a v březnu - 44,7 miliard. Šlo o nejhorší výsledky hospodaření státu od roku 1993. Z toho plyne, že příčinou není koronavirus, ale že Babiš a Schillerová sestavili na rok 2020 extrémně plýtvavý rozpočet. Aby se udrželi u moci a kvůli krajským volbám. K 30. 9. 2020 pak prohloubili deficit na - 252,7 miliard korun, úplně exponenciální pád do Macochy...

  Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci září deficitem ve výši 252,7 mld. Kč. Po očištění o příjmy z Evropské unie a finančních mechanismů, stejně jako o výdaje na tyto projekty, činil deficit 256,1 mld. Kč.
  https://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2020/pokladni-plneni-sr-39597

  Ministerstvo práce a sociálních věcí
  Stav čerpání Programu Antivirus A + B k 12. 10. 2020 je 18,7 mld. Kč.
  https://www.mpsv.cz/documents/20142/1580353/Antivirus+_12_10_2020.pdf

  18,7 miliard, tak to je jen docela malá podpora podnikatelům postiženým koronakrizí ve srovnání s obřím rozpočtovým schodkem. Kam ty peníze tedy ve skutečnosti šly?

  Babiš a Schillerová prostě štědře rozházeli cca + 165 miliard korun na zvýšení starobních důchodů a sociálních dávek a vyšší mzdy státních zaměstnanců, mimořádný příspěvek obcím na zmírnění dopadů poklesu daňových příjmů a podobně. Aniž by škrtli jiné výdaje, např. na obranu nebo 40 miliard solárním baronům, jak navrhovala SPD.
  Od 1. ledna 2020 se důchody zvýšily průměrně o 900 Kč, od 1 ledna 2020 se zvýšil rodičovský příspěvek z 220 000 Kč na 300 000 Kč, od 1. dubna 2020 se zvýšilo životní minimum z 3 410 Kč na 3 860 Kč a tím i na něj navázané sociální dávky.
  Od 1. ledna 2020 se zvýšily platy pedagogických pracovníků škol o 10 %, platy nepedagogických pracovníků o 7 %. Od 1 ledna 2020 všem zaměstnancům jak ve veřejném sektoru, tak v ozbrojených složkách vzrostl plat o 1 500 Kč.
  https://www.kurzy.cz/zpravy/511140-statni-zamestnanci-dostanou-pridano-tarifni-platy-ve-statni-sfere-vzrostou-o-1500kc-ucitele-si/
  Od 1. června 2020 se zvýšila i platba státu na veřejné zdravotní pojištění za „státní pojištěnce“ o 500 Kč, z 1 067 Kč na 1 567 Kč.

  Předseda SPD Tomio Okamura označil zadlužení za astronomické. Okamura v dubnu 2020 prohlásil, že SPD považuje za nutné seškrtat nesmyslné výdaje v rozpočtu. Těmi jsou podle jeho slov například platby solárním baronům, nákupy amerických vrtulníků pro armádu nebo rozbujelá státní byrokracie.
  Okamura, 19. 4. 2020:
  "Přitom už těch 200 miliard je tak astronomické zadlužení, že se z něj budeme dlouho vzpamatovávat. Zvláště v situaci, kdy vláda odmítá přijmout návrhy SPD, aby zároveň v rozpočtu škrtla zbytečné výdaje. Vůbec se nám to nelíbí a trváme na tom, že stát musí odpovědně počítat každou korunu. Premiér Babiš to před volbami sliboval a už na to evidentně zapomněl. Hnutí SPD ale hospodaření státu bere vážně. Budeme počítat spolu. Navrhujeme škrtnout 50 miliard za nikoliv odložený nákup, ale zrušený nákup zahraničních bojových vozidel, 15 miliard za zbytečné vrtulníky z USA, minimálně 40 miliard co dáváme solárním baronům a 11 miliard pro politické neziskovky a pak se vrhneme na sociální dávky pro flákače odmítající práci. Kdyby vláda návrhy SPD přijala, tak najednou máme 100 miliard doma a ještě zbývá. Protože potřebujeme peníze a musíme dobře hospodařit, tak navrhujeme dát ještě stop stav na růst nákladů na státní byrokracii a pojďme začít odbourávat daňové výhody pro nadnárodní korporace a zdaníme tak jejich 300 miliard, které z této země vytahují. Najednou jsme v jiných počtech, jen se nebát šlápnout na palec těm, co tuto zem obírají o peníze nebo je zbytečně utrácí. K tomu má odvahu jen hnutí SPD."
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Okamura-SPD-Pravdepodobne-nas-po-zdravotni-krizi-ceka-krize-bezpecnostni-621120

 • Pro opatreni vlady

  neni zadny duvod. Vlada zrejme nebere vubec v potaz smrtnost, ktera je konstantne nizka a nezohlednuje vubec data (fakta) behem pandemie. Prislo se take na to, ze PCR test pouziva prilis mnoho cyklu, ktere vedou k vetsimu poctu pozitivnich testu.
  Opatreni, lockdown, plosne testovani jsou naprosto zbytecna opatreni, Pri nedostatku zdravotniku je nesmysl je po pozitivnim testu posilat do karanteny, kdyz jsou bez priznaku. Tak rozhodla svycarska vlada (konecne!).
  Tady je analyza dat pandemie:
  https://www.youtube.com/watch?v=Lq3d1qf08Ps&feature=emb_logo

Nejčtenější články za poslední měsíc