Sorosovy zločinné organizace těžce pronásledují každého na celém světě (mimo Ruska, kde ho vykopali včas) při každé průpovídce, která vylétne od úst. Naposledy v USA, kde část lidí nenávistně běsní a část lidí se ironicky ptá, zda Obamovou bude prošetřovat antropologická komise. Až do těchto zvrácených komičností se dostává nemocný korektní svět v USA. Mezitím je ta žena za průpovídku na facebooku vyhozena z práce. Totalita vítězí. U nás to bylo také. V padesátých letech minulého století. Proti komunistům...

 

A zatímco si normální lidé klepou na hlavu, Sorosovy tlupy a vraždící monstra hrozí celému světu válkou

 

Ředitelka společnosti Pamela Ramsey Taylorová na svém facebookovém profilu označila americkou první dámu Michelle Obamovou za opici v podpatcích. Zveřejnění příspěvku na sociálních sítích pobouřilo veřejnost. Takto titulovat můžete v USA bělochy, ale nadřazená rasa s vůdcem Sorosem volá soudce Lynche! Taylorová na svém profilu doslova uvedla, že se těší, až budou mít Spojené státy krásnou a šik první dámu v Bílém domě. Je prý unavená z té opice v podpatcích. Příspěvek vzápětí obletěl sociální sítě a řada uživatelů začala Taylorovou obviňovat z rasismu. 

 

A korunu tomu dodala starostka Beverly Whalingová, když  příspěvek Taylorové okomentovala slovy: „Tohle mi zlepšilo den, Pam.“ Pokud to dá Taylorová k soudu, zákonitě by se měla sejít antropologická komise a dát jasnou zprávu:

je, či není Obamová opice?

 

Dnes už nikdo nepochybuje, že USA daleko předeběhly SSSR a země otevírá zdegenerované blbosti svou náruč dokořán. Třeba nakonec budou v zájmu korektnosti místo slova černoška používat tu správnou korektní korekturu: Obamová je ze 67,5% opálená Afroameričanka s 95% afroamerické krve a 5% sibiřskobruselskoanglické krve. Americký svět se definitivně zbláznil.

URA, URA, URA...

 

 

 

A mezitím jejího manžela Obamu nadšeně vítají davy v Evropě. Nebo to snad vítání není, když ČT o tom neřekne ani slovo...?

 

Protesty proti Obamovi