Americká demokracie na nás ukázala...

 

Pantomim z USA, kterému pražská kavárna, gender studies, degener studies a multikulturní feministické hnutí líbají nohy, mizí i s Nobelovou cenou míru do pryč, zatímco jeho zoufalé výlevy stále a neomylně opakuje mainstream kavárenských povalečů.

 

Skutečně nechápou?

Lid si zvolil jiné myšlení, jiný ekonomický systém a stejně jako v diktátorských totalitních režimech se snaží Obama na poslední chvíli zvrátit to, s čím Donald Trump volby vyhrál.

Je snad režim v USA srovnatelný se Severní Koreou?

 

Obamo, vrať se do hrobu!

 

Neměl by si Obama a Clintonová přiznat, že jejich vize selhala a pokorně se sklonit před vůlí lidu nejen v USA, ale i v Evropě? Že brexit není kvůli několika Polákům, ale je to vzpoura proti diktatuře pseudoproletariátu, za který se vydává prapodivná partička z Bruselu a její výhonky, které metastázují na proudu dotačních penězovodů i s lidmi, kteří sají z těchto naducaných cecíků? Že v Evropě 10 milionů nadšeně tleská pro Svaz evropských socialistických republik, 30 milionů saje z dotačních cecíků, zatímco 703 milionů je proti?

 

Jak z béčkového filmu

Obama řekl, že si v posledních osmi letech nemohl na mezinárodní scéně přát spolehlivější partnerku než Merkelovou. Ocenil její politické kvality.

Merkelová poděkovala Obamovi za úzkou spolupráci a spolehlivost v posledních osmi letech. Je ráda, že si vybral Berlín k poslední návštěvě Evropy.

 

Jako by se Obamovi a Merkelové zatemnily mozky, když se pokouší utajit

že těch 10 + 30 milionů v Evropě a stejný počet v USA má v rukách mainstream včetně BBC, CNN a dalších euroatlantických vazeb, zatímco těch 703 milionů v Evropě a v USA 270 milionů má pouze naději se spojovat přes alternativní weby a „hospodské diskuze“ kterými pseudoelita tak opovrhuje. Vážně si myslí, že z nás budou dělat nekonečně idioty a my to nevíme?

 

Obamo, vrať se do hrobu a už se nevracej! A vem si s sebou i Merkelovou!