Zločiny vlády za zablokování webů policie neodložila? Zdá se, že vyšetřovat musí! Plukovník Wagner tvrdě zaútočil!

04.08.2022 04:34 2370 zhlédnutí
Autor článku
Redakce Skrytá Pravda

V únoru plukovník Wagner ve výslužbě napsal k výbuchu ve Vrběticích: Vlastizrada BIS. Jsou na to důkazy.

Trestní oznámení na premiéra, několik ministrů, ale třeba i Bohumila Kartouse z Českých elfů nebo redaktora Seznam Zpráv v souvislosti s únorovým vypínáním webů bylo státním zastupitelstvím přijato a Policie ČR začala prověřovat.

Trestní oznámení je podáno na vládu jako celek, s důrazem na premiéra Fialu a ministry Rakušana, Černochovou, Síkelu a Langšádlovou. Dále na zástupce Vojenského zpravodajství, kteří do zákazu také měli aktivně zasahovat, několik internetových asociací a jejich představitelů a trojici dalších politiků: poslance Jana Bartoška a Pavla Žáčka a senátorku Miroslavu Němcovou.

Speciální větev kauzy představuje trestní oznámení na redaktora Seznam Zpráv Vojtěcha Blažka a duo aktivistů - Bohumila Kartouse, mluvčího Českých elfů, a Romana Mácu z Institutu pro politiku a společnost. V této větvi jde o dehonestační mediální výstupy, které měly zrušení webu ospravedlnit. Jejich vrcholem byl text Vojtěcha Blažka na Seznam Zprávách. Roman Máca, odchovanec Evropských hodnot, momentálně působící v Institutu pro politiku a společnost, zde vystupoval jako expert.

„Úniky informací z bezpečnostních složek jsou řízené, novináři se sami prozrazují. Bezpečnostní informační služba využívá policisty jako svůj nástroj.“ říká plukovník ve výslužbě a bývalý člen Vojenského zpravodajství Jiří Wagner.

Nepředpokládám, že by tak činili policisté. Ti jsou spíše stavěni před světlo a musejí chápat, že si s nimi BIS zahrává už od dubna minulého roku, co se týká novodobé kauzy Vrbětic.

Považujete tedy za podezřelé, že policisté mířili na Hrad za jedním konkrétním dokumentem, který se týká Vrbětic?

To bych chtěl zdůraznit, to už něco znamená. A tady je vidět spojení s BIS. Cokoliv by se potvrdilo, tak by Hrad spojili s kauzou Vrbětice a s rozvědčíky z GRU (ruská zpravodajská služba, pozn. red.). Trochu mi to připadá jako psychologické dloubnutí, když přišli na Hrad v lednu po osmi měsících – asi je chtěli na Hradě trochu znejistit, možná ten dokument chtěli získat. Ale to, že chtěli sejmout otisky prstů a zajistit stopy DNA, to Hrad nebo Kancelář prezidenta republiky vylekalo natolik, že dokument zatajili a hned nebo později skartovali. Nevěřím, že ho skartovali v listopadu, to je hloupost, protože na to zase existuje oficiální postup, který hovoří o skartačních lhůtách a podobně.

Vím, že cizinecká policie eviduje cizince, kteří přijíždějí ze zemí mimo Evropskou unii. Každý podnikající v ubytování musí takové osoby hlásit, je to tak? 

Vezměte si, že s Vrběticemi přišli v dubnu minulý rok, ale doteď se nic neděje. Stále nejsou schopni zahájit trestní stíhání, protože nemají důkazy. Nemají relevantní důkazy, které by obstály, a mohli by někoho obvinit a zároveň začít trestně stíhat. Stále jsou v prvotní fázi, to jsou počáteční úkony trestního řízení – prověřování. Teď stále prověřují, zda se trestný čin stal, jak jim byl předložen od BIS, jestli ve Vrběticích skutečně operovali rozvědčíci z ruské vojenské zpravodajské služby, a tak dále. Jenže už v dubnu 2021 vyhostila vláda… co vláda, rozhodli o tom sami Babiš s Hamáčkem. Tito dva lidé vyhostili 18 ruských diplomatů. Jenže o tom měla rozhodnout celá vláda, protože podle Ústavy České republiky vláda rozhoduje ve sboru. A Koudelka je za to na twitteru oba pochválil, protože on za Českou republiku převzal vztahy s Ruskem. Důkazy proti Rusku nejsou a nebudou. Ale jsou důkazy proti BIS, NCOZ a vládě.

Ano, podle zákona tak musí ubytovatel učinit do tří pracovních dnů po ubytování cizinců. A tady to nesedí. Od října 2014, kdy už ruští vojenští zpravodajci byli v hotelu ubytováni, by museli být v databázi nebo v evidenci cizinecké policie. Kdyby se poslanci zeptali Koudelky, kdy se poprvé kontrazpravodajská služba dozvěděla o jménech Boširov a Petrov, jediná správná odpověď je září 2018 – ne-li dříve, protože to vše bylo v britských médiích a po nich hned v českých médiích. A na to musí každá kontrazpravodajská služba reagovat. Obzvláště když se to týká Rusů, o kterých BIS prohlašuje, že znamenají hrozbu. Takže BIS měla okamžitě prověřit, zda se někdo z Rusů na tato krycí jména nepohyboval na území České republiky. A BIS má přístup do všech možných evidencí. Už v roce 2018 to museli prověřit, ale nic neudělali. Přišli s tím až v roce 2021 a zajímavé je, že s tím přišli, až když se najednou vytáhl bezpečnostní dotazník ohledně tendru na rozšiřování Dukovan.

A kontrazpravodajci z Vojenského zpravodajství (VZ) by to museli zjistit ještě v roce 2014 včetně ubytování Rusů v ostravském hotelu Corrado – v příslušné analýze je přesně popsán postup, jak by Vojenské zpravodajství všechno lehce odhalilo už v roce 2014, kdyby jednalo tak, jak by mělo. Takže buď obě služby trestuhodně selhaly, anebo si BIS všechno vymyslela. Pravda je taková, že je všechno vykonstruované a že BIS jednala na popud zahraničního partnera, čímž by měli být vedoucí funkcionáři BIS vyšetřováni pro odůvodněné podezření ze spáchání trestného činu „vlastizrada“. A nejenom oni. K tomu jsou přímé důkazy a všechny zapojené osoby včetně státního zastupitelství o tom vědí, ale podřízenost k vyšší moci je silnější. Naproti tomu o GRU žádné důkazy nejsou.

Dne 8. července 2022 jsem na Okresním státním zastupitelství v Benešově podal trestní oznámení (TrO č. 001/2022) na státní i nestátní subjekty a jednotlivé osoby zapojené do organizovaného spolčení s cílem zablokovat a odstranit odborné analytické stránky Exanpro.cz. , Aktéři zapojení do tohoto spolčení spáchali čtyři trestné činy, přičemž naplnění skutkové podstaty všech trestných činů je velmi podrobně popsáno a důkazně doloženo. Dále se oznámení týká i několika jednotlivých osob, které se dopustily trestné pomluvy a křivého obvinění. Trestní oznámení je rozděleno do dvou dokumentů a celkově má 410 listů (jednostranný tisk). Základní dokument viditelný na fotografii níže obsahuje 210 listů. Druhý dokument (na foto vespod) je veden jako Přílohová část k TrO a má 200 listů. Obsahuje 19 příloh s listinnými důkazy a dalšími písemnostmi, které prokazují, že jsem neporušil žádná pravidla, natož zákony, a že naopak zákony porušili členové vlády, funkcionáři Vojenského zpravodajství, pracovníci sdružení CZ.NIC a další subjekty a osoby. Následně na dalších třech fotografiích zveřejním obsah trestního oznámení. TrO bude veřejně šířeno, neboť se jedná o věc významného veřejného zájmu. Kdokoli bude mít zájem seznámit se s celým trestním oznámením, stačí svůj zájem napsat na e-mailovou adresu (viz spodní část fotografie). Zájemcům o analytické výstupy, kteří jsou již vedeni v adresáři, bude kopie celého TrO poslána automaticky.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Může jít o obrázek 1 osobě a textu

Může jít o obrázek text

Pravdou je, že Babiš, Hamáček a pak i a Fiala zaútočili proti ruské ambasádě, diplomatům s prohlášením, že obvinění za Vrbětice do konce roku 2021 skončí u soudu. Nestalo se tak dokonce ani do srpna dalšího roku.

"Po více než dvou měsících od oznámení zapojení Ruska do výbuchu ve Vrběticích agenti stále nejsou stíháni", píše web Čt 24. „Stíhal bych je v nepřítomnosti minimálně tak, jak to prováděli v Bulharsku. Tedy pokud je státní zástupce nestíhá, tak to asi nezvratné důkazy nebudou,“ míní právní zástupce společnosti Imex Group Radek Ondruš.

Přešla, zima, přešlo jaro, je léto v plném proudu a důkazy policie nejen Rusům, ale hlavně českým občanům, na jejiž podkladě vznikla obrovská nenávist, nepředložila. Prý vědí všechno, ale je to tak tajné, že ani sami nevědí na ovbžalobu stále nic.

Není možné to odložit

Jiří Wagner reagoval žalobou, neboť mu podle jeho slov byla rozhodnutím vlády/internetového provozovatele znemožněna podnikatelská činnost. Součástí bylo mimo jiné i tvrzení vlády o tom, že blokované stránky budou opět zpřístupněny. Web Exanpro.cz totiž navzdory těmto slovům vlády zpřístupněn nebyl, naopak Wagner obdržel dopis, že celý jeho web byl odstraněn.

Případ není možné odložit,“ uvádí Jiří Wagner. „Buď jsem vinen já, anebo jsou všechna obvinění z trestné činnosti předložená vládou, Vojenským zpravodajstvím a dalšími subjekty vůči mně křivým obviněním, a pak jsou vinny tyto subjekty. Není ani možné říct, že protiprávní zablokování a odstranění webu Exanpro.cz byla jenom taková státní taškařice,“ dodává.

 Informace převzaty z facebooku: případ webu Exanpro.cz a jeho provozovatele Jiřího Wagnera.

Informace o autorovi Redakce Skrytá Pravda

Líbil se vám článek?
(23 hlasů)
Domácí
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou
Předchozí článek Redakce Skrytá Pravda  22.07.2022 2044
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou
Paní Jana Zwirtek Hamplová žádá stažení diskuze u paní Bobošíkové, protože slečna Lipovská...
Domácí
VIDEO: Ruský agent prozrazen!  Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!
Následujicí článek Redakce Skrytá Pravda  16.09.2022 2297
VIDEO: Ruský agent prozrazen! Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!
Dokument: tajné služby jsou v plné pohotovosti a experti jako Evropská hodnota Máca jsou zděšeni!...

Štítky: Cenzura

21.12.2022 05:48 1621 zhlédnutí
Domácí
Orientační primárky prezidentských kandidátů cenzurovaných na České televizi
Orientační primárky prezidentských kandidátů cenzurovaných na České televizi

Samozřejmě tato anketa nebude obsahovat masmediální fanatické, protěžované, probruselské...

17.12.2022 04:58 1513 zhlédnutí
Zahraniční
Pozor, šmejdi zneužili terorizování Elona Muska k napadení údajné nesvobody a údajné cenzury Twitteru
Pozor, šmejdi zneužili terorizování Elona Muska k napadení údajné nesvobody a údajné cenzury Twitteru

O co jde: teroristé zaútočili na Elona Muska a hlásili jeho každý pohyb, aby byl bez ochranky...

27.11.2022 09:23 2685 zhlédnutí
Ekonomika
Je korupce zakázaným tématem v České republice?
Je korupce zakázaným tématem v České republice?

Redakční úvod: před Úřad vlády chodí dva muži s amplionem, pak před Ministerstvo obrany, před...

02.10.2022 08:01 4152 zhlédnutí
Domácí
Nyní by měl nastoupit nezávislý soud: Vystrčil a především Töpfer byl větší podvod než korespondenční s Trumpem v USA
Nyní by měl nastoupit nezávislý soud: Vystrčil a především Töpfer byl větší podvod než korespondenční s Trumpem v USA

Otázkou je, zda u nás ještě nějaký nezávislý soud je. I když poctivě, tam co to přešlo přes...

28.09.2022 19:08 2416 zhlédnutí
Domácí
Vrchní STBák Rakušan opět vyhrožuje: Bruselskou republiku si rozvracet nedáme!
Vrchní STBák Rakušan opět vyhrožuje: Bruselskou republiku si rozvracet nedáme!

Hned úvodem: dle odhadů protest proti totalitě a zločinům české vlády a poslanců, kteří zrujnovali Českou...

24.09.2022 15:22 2378 zhlédnutí
Domácí
Hluboký omyl: tyto volby nejsou referendem o vládě, ale inteligenci českého národa
Hluboký omyl: tyto volby nejsou referendem o vládě, ale inteligenci českého národa

Za totality zde byla ke konci dramatická vnitřní zadluženost, ale vysoká vzdělanost a inteligence v...

26.08.2022 12:09 1977 zhlédnutí
Domácí
Jindřich Rajchl: paní ministryně Černochová, přestaňte nám dělat ostudu a odstupte!
Jindřich Rajchl: paní ministryně Černochová, přestaňte nám dělat ostudu a odstupte!

Tak pan Jiří X. Doležal, jehož mentální stav je již delší dobu nezvratně poškozen nadměrnou...

19.08.2022 14:04 2665 zhlédnutí
Domácí
Okamuro, zaražte! Kolaborant František Vrabel není Ladislav Vrabel! Zklidněte prosím hormony a neútočte. Nebo vám přeskočilo?
Okamuro, zaražte! Kolaborant František Vrabel není Ladislav Vrabel! Zklidněte prosím hormony a neútočte. Nebo vám přeskočilo?

Několik dní sledujeme zákulistní tahanice, kde důvod je jediný: obrovské vzedmutí obyvatel a...

12.08.2022 07:59 1727 zhlédnutí
Ekonomika
Vážení čtenáři, od pondělí (lidé už se vrací z dovolených) budeme polopaticky probírat naši zoufalou ekonomickou situaci
Vážení čtenáři, od pondělí (lidé už se vrací z dovolených) budeme polopaticky probírat naši zoufalou ekonomickou situaci

Například, když vůdce národa Fiala tvrdí, že jsme ve válce, Stanjura tvrdí, že bude válečná daň a...

16.09.2022 12:37 2297 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Ruský agent prozrazen!  Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!
VIDEO: Ruský agent prozrazen! Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!

Dokument: tajné služby jsou v plné pohotovosti a experti jako Evropská hodnota Máca jsou zděšeni! Kam...

04.08.2022 04:34 2371 zhlédnutí
Domácí
Zločiny vlády za zablokování webů policie neodložila? Zdá se, že vyšetřovat musí! Plukovník Wagner tvrdě zaútočil!
Zločiny vlády za zablokování webů policie neodložila? Zdá se, že vyšetřovat musí! Plukovník Wagner tvrdě zaútočil!

V únoru plukovník Wagner ve výslužbě napsal k výbuchu ve Vrběticích: Vlastizrada BIS. Jsou na to...

22.07.2022 07:21 2044 zhlédnutí
Domácí
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou

Paní Jana Zwirtek Hamplová žádá stažení diskuze u paní Bobošíkové, protože slečna Lipovská...

21.07.2022 10:52 749 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Italský premiér Draghi podal rezignaci. Pozor: 21.7.2022! Definitivně!
Italský premiér Draghi podal rezignaci. Pozor: 21.7.2022! Definitivně!

Premiér Mario Draghi podal demisi na čtvrtečním setkání s prezidentem Sergiem Mattarellou. Zatím není jasné,...

29.06.2022 22:00 2550 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Koho kryje Česká televize? Witowská, Kolářové z TOP 09...
VIDEO: Koho kryje Česká televize? Witowská, Kolářové z TOP 09...
Pokračujeme dál! Kauza loupeže STANu na Palmovce má další stopu, která nás dneska zavede do České...
30.05.2022 17:19 2490 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Šok: inflace v Německu vystoupila na 7,9 procenta, je nejvyšší od 70. let
Šok: inflace v Německu vystoupila na 7,9 procenta, je nejvyšší od 70. let

Tempo meziročního růstu spotřebitelských cen v Německu se v květnu zvýšilo na 7,9 procenta, což je...

26.05.2022 19:56 1602 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: Proč ničí Fiala české občany 5x dražším plynem? A šíleně drahou Německem zdraženou naší elektřinou?
VIDEO: Proč ničí Fiala české občany 5x dražším plynem? A šíleně drahou Německem zdraženou naší elektřinou?

Je to šílené! Sledujte odbornou debatu vedení strany PRO zastoupené Jindřichem Rajchlem a hvězdným...

13.02.2022 00:50 1192 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Obrovské protesty proti covidteroru i v Německu
VIDEO: Obrovské protesty proti covidteroru i v Německu
Policie se střetla s demonstranty proti COVID vakcíně během masivního shromáždění v Berlíně...
12.02.2022 23:18 690 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přenos z Canberry (Austrálie) proti covidovému teroru
VIDEO: Přenos z Canberry (Austrálie) proti covidovému teroru
Pochody proti zločinné vakcinaci do budovy parlamentu v Canbeře z různých míst Austrálie 12.2.2022.
12.02.2022 17:48 1146 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přímý přenos z Ottawy: Kanada
VIDEO: Přímý přenos z Ottawy: Kanada

V Kanadě se situace také dramatizuje! USA chtějí válku v Evropě a za zády jim hoří koudel! Lidé...

12.02.2022 17:35 1097 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přímý přenos z Francie: mohutné davy se slévají
VIDEO: Přímý přenos z Francie: mohutné davy se slévají

Občané na západě odmítají covidzločiny a žádají hlavy covidových teroristů. Ve Francii, Kanadě,...

03.02.2022 00:18 12 zhlédnutí
Bleskové zprávy
VIDEO: test
VIDEO: test

urururur

24.12.2021 14:32 1053 zhlédnutí
Domácí
Všem našim čtenářům, kteří věří, že svoboda a poctivost je víc než peníze!
Všem našim čtenářům, kteří věří, že svoboda a poctivost je víc než peníze!

Asi o vánočních svátcích bylo řečeno vše a navíc, mnohdy přejí i ti, co chtějí pouze citovým...

25.11.2021 19:30 1467 zhlédnutí
Domácí
Mimořádná zpráva:  prezident Zeman se vrací do nemocnice. Covid!
Mimořádná zpráva: prezident Zeman se vrací do nemocnice. Covid!

V den, kdy zločiny vlády dosahují podezření z teroristického roznášení covidu na zdravé lidi, aby...

19.11.2021 12:54 2717 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Aktuálně.cz zablokovalo blogy Hnízdilovi, Zwyrtek Hamplové a Tománkovi
10.11.2021 07:52 2812 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
30.10.2021 11:15 2060 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
27.10.2021 19:08 1792 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
22.10.2021 04:00 1925 zhlédnutí
Domácí
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc

Denně se na náš Institut obracejí stovky lidí s prosbou o pomoc v tíživých životních situacích...

20.10.2021 18:39 2317 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
17.10.2021 10:27 2096 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů

Pokusíme se zde dávat informace, které píší v Rusku a uvidíme, jak se liší dnes, i po čase.

Nové články

K tématu