Vlastizrada BIS. Jsou na to důkazy. Plukovník naléhavě vystoupil k Vrběticím

22.02.2022 10:10 1918 zhlédnutí
Autor článku
Z povolených zdrojů

Úniky informací z bezpečnostních složek jsou řízené, novináři se sami prozrazují. Bezpečnostní informační služba využívá policisty jako svůj nástroj. Plukovník ve výslužbě a bývalý člen Vojenského zpravodajství Jiří Wagner se rozhodl po třech letech znovu promluvit s novináři, a proto souhlasil s rozhovorem.

 

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) navštívili služebně v lednu Hrad, což nezůstalo v utajení, a to kvůli dokumentu o Vrběticích. Na serveru Exanpro.cz to nazýváte řízeným únikem informací, který se stává folklórem Bezpečnostní informační služby (BIS). Jejich cílem má být vliv na politické dění i veřejné mínění. O čem to podle vás svědčí?

Nechci se stále odkazovat na Exanpro, ale nedávno vyšla analýza ohledně této konkrétní věci. Řízený únik informací v některých případech poznáte velmi lehce, a co se týká BIS, tam je to velmi jednoduché – jsou tam naprosto stejné znaky a stále stejná metoda uvolňování informací. Když se vrátím zpětně k takzvanému zabijákovi s ricinem, jak informace postupně unikaly do Respektu, Lidových novin a pak na Seznamzpravy.cz (viz analýzu). Každé médium postupně dostalo sadu rozdílných informací, u nichž není běžné, aby se tímto způsobem dostaly neřízeně ven. Bylo to postupné řízené vypouštění informací, aby si veřejnost mohla poskládat mozaiku a uvěřit tomu, co jí předkládají novináři. Novináři se prozrazují i tím – a nevím, zda je tak prostředníci BIS po vzoru amerických zpravodajců poučují – jak je to všechno překombinované do požadovaného směru nebo do požadovaného příběhu – dnes se módně používá cizí slovo narativ.

Jestliže na webu Respektu, tak na webu iROZHLAS.cz vycházejí ohledně Hradu naprosto shodné články se stejnými informacemi, na něž se jak Kundra (Ondřej, Respekt, pozn. red.), tak Chaloupská (Markéta, Český rozhlas, pozn. red.) odvolávají, že jim je poskytly tři různé zdroje, to už jsou znaky řízeného úniku informací. A když si uvědomíme, že určitý druh informací, kterými disponuje BIS, teče od nástupu Koudelky do čela BIS především ke Kundrovi, pak můžeme říct, že Kundra je pěstovanou hlásnou troubou BIS. Kundra a Chaloupská se jako domluvili, že společně půjdou za nějakými svými společnými zdroji? Kdepak, někdo je oslovil a chtěl, aby to vydali společně – zeptejte se jich, jak to bylo nebo proč to dělali společně. To je stejné, jako když Respekt dělal společně s jakýmisi novináři z Bellingcatu kauzu Vrbětice. Ten zdroj mohl být klidně jen jeden, ale oni chtěli mást tím, že uvedli, že to mají od více zdrojů, což jim mohl někdo poradit.

Jasně že si novináři chrání své zdroje, ale tady by už někdo měl jednat a nikdo nejedná. Nejednají proto, že to všechno organizuje BIS, proti ní si nic nedovolí, reprezentují Západ a západní politiku a BIS dělá pro Západ užitečnou práci v boji proti Rusku. To je hlavní trend. Jenže s tím trendem jsou tady také řízené úniky informací.

Jak by to tedy vypadalo, kdyby podle vás nějaká informace skutečně z BIS unikla?

Kdyby něco uniklo náhodou, bude tu informaci mít jeden novinář a vše bude neurčité a nejasné. Ale tahle nedbalost by se u zpravodajské služby stávat neměla, i když zpravodajci jsou někdy mimo své prostory hodně ukecaní nebo občas něco ztratí, případně si občas nechají něco ukrást. Ale jestliže máte tak určité informace, jako že policisté NCOZ byli na Hradě, že žádali jeden konkrétní dokument a že z něho chtěli sejmout otisky prstů a získat DNA… Už i v činnosti NCOZ vidím pochybení, a tím spíš, že NCOZ možná chtěla jen psychologicky vyprovokovat Hrad k nějaké špatné činnosti – to policistům určitě poradil ten, kdo je tam nasměroval. Jak by chtěli policisté získávat DNA pro porovnání se všemi vzorky nalezenými uvnitř spisu? Navíc by v tomto „přelidněném“ prostředí nemohli vyloučit takzvaný druhotný přenos DNA, čímž by bez potvrzení otisků prstů byla DNA u soudu k ničemu (to podrobně vysvětlujeme v analýze s odborným výkladem).

Ale v těch únicích jsou další a další detailní informace, a novináři ještě sami přiznávají, že je mají od tří různých zdrojů. Mohou mít vše od jednoho, ale byli poučení nebo chtějí mást veřejnost, aby ukázali, že informace jsou věrohodné, ale všechno tohle je řízený únik informací. Nepředpokládám, že by tak činili policisté. Ti jsou spíše stavěni před světlo a musejí chápat, že si s nimi BIS zahrává už od dubna minulého roku, co se týká novodobé kauzy Vrbětic.

Vidím to tak, že BIS je využívá jako svůj nástroj. BIS není orgán činný v trestním řízení, využívá policisty NCOZ, kteří už působí naprosto hloupým způsobem. Velmi se divím, že jejich ředitele Jiřího Mazánka ještě nevyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Mazánek ukázal právě v rozhovoru s Chaloupskou (viz iRozhlas), že v této mezinárodní kauze jednoznačně lže a GIBS stále nic neřeší (viz volně přístupnou analýzu). Nic se neděje, ale oni už nemají kudy kam, zabředli do podivného vztahu s BIS a snaží se to nějak posouvat dál a dál, ale stále jsou v kauze Vrbětice se zapojením ruské GRU ve fázi prověřování, a trestní stíhání pořád nikde. Co se nyní stalo na Hradě s utajovaným dokumentem? BIS a NCOZ přešlapovaly na místě a neměly co, protože dosud nemají důkazy. To vysvětlím později. A tady se jim naskytla příležitost najednou po osmi měsících, kdy poslali onen dokument na Hrad. Někoho najednou napadlo: Pošleme NCOZ na Hrad, ať si vyžádá ten dokument a řekne, že kontroluje, zda s ním nemanipulují cizí osoby. Proč by tohle mělo NCOZ najednou zajímat? A proč zrovna jen jeden konkrétní dokument? A proč zrovna dokument, který se týkal Vrbětic?

V tom je opět pochybení od NCOZ. Tady by se novináři měli ptát i státního zástupce, který musel s akcí na Hradě souhlasit. To nelze dávat dohromady s kauzou Vrbětice. Kauza Vrbětice je řešená jako jiný trestný čin, ale co se týká Hradu, tak musel být založen nový spis, protože byly zahájeny úkony trestního řízení ve fázi prověřování, zda se stal odlišný trestný čin. To prověřování je ta návštěva na Hradě. Pokud by se podezření potvrdilo, pak by bylo zahájeno trestní stíhání, protože by se jednalo o trestný čin ohrožení utajované informace, ať už úmyslně, nebo z nedbalosti. V opačném případě by byla celá věc odložena. Dodám, že lidé si někdy pletou trestní řízení s trestním stíháním. Ale trestní stíhání je jen určitý úsek trestního řízení, ve kterém je vždy na prvním místě fáze prověřování, kdy policisté musejí napřed věc prověřit, jestli se trestný čin opravdu stal.

Je jasně vidět, že přešlapují na místě. Najednou někdo přijde na Hrad a chce konkrétní dokument. Dále by mne zajímalo, na základě čeho policisté jednali? Aby se odvážili na Hrad a žádali jeden konkrétní dokument… mohou jednat na základě vlastních poznatků, ale to by museli být přítomni a něco vidět nebo slyšet. Nebo na základě trestního oznámení nebo podnětu jiné osoby, která zná fakta a má argumenty. Ale určitě ne na základě oznámení: Jděte tam, tam špatně zacházejí s dokumenty, nebo dokonce jen s jedním konkrétním dokumentem. To by policisty mohl každou chvíli někdo posílat na ministerstva prověřovat zacházení s dokumenty.

Považujete tedy za podezřelé, že policisté mířili na Hrad za jedním konkrétním dokumentem, který se týká Vrbětic?

To bych chtěl zdůraznit, to už něco znamená. A tady je vidět spojení s BIS. Cokoliv by se potvrdilo, tak by Hrad spojili s kauzou Vrbětice a s rozvědčíky z GRU (ruská zpravodajská služba, pozn. red.). Trochu mi to připadá jako psychologické dloubnutí, když přišli na Hrad v lednu po osmi měsících – asi je chtěli na Hradě trochu znejistit, možná ten dokument chtěli získat. Ale to, že chtěli sejmout otisky prstů a zajistit stopy DNA, to Hrad nebo Kancelář prezidenta republiky vylekalo natolik, že dokument zatajili a hned nebo později skartovali. Nevěřím, že ho skartovali v listopadu, to je hloupost, protože na to zase existuje oficiální postup, který hovoří o skartačních lhůtách a podobně.

Podívejme se na to. Hrad utajovaný dokument obdržel v dubnu minulého roku. Skartační lhůty se určují na celý kalendářní rok a většinou se určují podle celého sběrného archu, kde je více dokumentů. V případě jednoho dokumentu určuje skartační lhůtu ten, komu byl adresován. Ale skartační lhůta se počítá na celé roky, většinou bývá delší než jeden rok, ale vždycky se dává na celý kalendářní rok. Lhůta tedy začíná běžet až následující rok, tedy od 1. ledna následujícího roku, tedy od 1. ledna roku 2022. Když skončí, tak teprve další následující rok by mohlo proběhnout skartační řízení se skartační komisí. Nelze jeden dokument omylem skartovat, vždycky se nejdříve dělá skartační návrh na dokumenty a řeší se, zda budou skartovány, nebo se dají do archivu. Takže tento dokument mohl být skartován nejdříve až v roce 2023.

A co je podle vás motivací BIS k takovému chování? Je třeba se ptát na tradiční: Kdo z toho má peníze?

Peníze bych ani neřekl… když už, tak třeba účelový suvenýr od CIA v podobě pamětní mince, což překvapivě může pro některé lidi hodně znamenat. CIA nedává cizincům svá oficiální vyznamenání. Dala se BIS na stranu Spojených států amerických? Chce jim sloužit? My nevíme, co je v pozadí, ale je tam určitá snaha dělat něco ve jménu správné věci, tedy správné podle Spojených států amerických, a to je boj na všech frontách proti předurčenému nepříteli.

Co se tedy podle vás v kauze Vrbětice vlastně stalo? A proč?

Když se podíváme na nové pojetí kauzy Vrbětice, tak zapomínáme, kde a jak vše vlastně vzniklo. Tady všichni poslanci vystupují – včetně opozice a vládní pětikoalice – v tom smyslu, že všichni chválí BIS, a ještě navrhují jejího ředitele Koudelku (Michal, pozn. red.) na státní vyznamenání, ale tady se vlastně vůbec nic nepotvrdilo. Jsou zde tři směry potvrzování. Novináři by se měli ptát cizinecké policie, dále vojenského zpravodajství a vojenského technického ústavu. A měli by se taky zeptat ředitele BIS Michala Koudelky, kdy se poprvé dozvěděl o jménech Boširov a Petrov (krycí jména Ruslan Boširov a Alexandr Petrov, dva členové ruské rozvědky údajně odpovědní za vraždu Skripala v Anglii a českými politiky označeni za strůjce výbuchů ve Vrběticích – skutečná jména: Anatolij Čepiga a Alexandr Miškin, pozn. red.). To jsou jména, která byla v září 2018 zveřejněna v Británii, a údajně pod těmito jmény byli ruští operativci v roce 2014 ubytováni v hotelu Corrado v Ostravě.

Vím, že cizinecká policie eviduje cizince, kteří přijíždějí ze zemí mimo Evropskou unii. Každý podnikající v ubytování musí takové osoby hlásit, je to tak? 

Ano, podle zákona tak musí ubytovatel učinit do tří pracovních dnů po ubytování cizinců. A tady to nesedí. Od října 2014, kdy už ruští vojenští zpravodajci byli v hotelu ubytováni, by museli být v databázi nebo v evidenci cizinecké policie. Kdyby se poslanci zeptali Koudelky, kdy se poprvé kontrazpravodajská služba dozvěděla o jménech Boširov a Petrov, jediná správná odpověď je září 2018 – ne-li dříve, protože to vše bylo v britských médiích a po nich hned v českých médiích. A na to musí každá kontrazpravodajská služba reagovat. Obzvláště když se to týká Rusů, o kterých BIS prohlašuje, že znamenají hrozbu. Takže BIS měla okamžitě prověřit, zda se někdo z Rusů na tato krycí jména nepohyboval na území České republiky. A BIS má přístup do všech možných evidencí. Už v roce 2018 to museli prověřit, ale nic neudělali. Přišli s tím až v roce 2021 a zajímavé je, že s tím přišli, až když se najednou vytáhl bezpečnostní dotazník ohledně tendru na rozšiřování Dukovan.

A kontrazpravodajci z Vojenského zpravodajství (VZ) by to museli zjistit ještě v roce 2014 včetně ubytování Rusů v ostravském hotelu Corrado – v příslušné analýze je přesně popsán postup, jak by Vojenské zpravodajství všechno lehce odhalilo už v roce 2014, kdyby jednalo tak, jak by mělo. Takže buď obě služby trestuhodně selhaly, anebo si BIS všechno vymyslela. Pravda je taková, že je všechno vykonstruované a že BIS jednala na popud zahraničního partnera, čímž by měli být vedoucí funkcionáři BIS vyšetřováni pro odůvodněné podezření ze spáchání trestného činu „vlastizrada“. A nejenom oni. K tomu jsou přímé důkazy a všechny zapojené osoby včetně státního zastupitelství o tom vědí, ale podřízenost k vyšší moci je silnější. Naproti tomu o GRU žádné důkazy nejsou.

Jak to tedy podle vás bylo s ubytováním obou cizinců v hotelu Corrado?

Provozovatel hotelu Corrado Maxmilián Šimek v dubnu 2021 pro Moravskoslezský deník (viz článek) a možná i pro jiná média uvedl, že cizinecká policie se o oba Rusy v hotelu zajímala poprvé z jara 2018, po otravě Skripala v jihoanglickém Salisbury, a že u něho v hotelu kvůli tomu cizinecká policie od té doby byla snad šestkrát. Jenže Šimkovo vyprávění vůbec nesedí. Kdyby tam policie byla už v roce 2018, tak už v roce 2018 muselo být všechno jasné včetně spojení s Vrběticemi a včetně informování vlády. Novináři by se měli Šimka zeptat, proč by tam policie docházela šestkrát po dobu tří let. To byla tak neschopná, nebo si to tam tak oblíbila? A na to samé by se měli zeptat cizinecké policie, jestli jim může Šimkovu výpověď potvrdit. To je citlivá věc, protože kdyby to policie potvrdila, tak se dostává do problémů ohledně své nezpůsobilosti. Chce tohle cizinecká policie riskovat?

Další problém je v tom, že NCOZ byla v hotelu zajistit knihu ubytovaných až 4. května 2021, jak bylo uvedeno v Událostech České televize 6. května 2021. Takže cizinecká policie tam dorazí už na jaře 2018, ale NCOZ si pro domnělou důkazní stopu přijde až v květnu 2021? Ředitel NCOZ Jiří Mazánek v rozhovoru s Chaloupskou řekl, že NCOZ to řeší už od ledna 2020, jenže to je pořád ten samý rozpor. Tak cizinecká to řeší od jara 2018, NCOZ se přidává až v lednu 2020 a pro knihu ubytovaných si přijde až po dalším roce. Tohle jeden nevymyslí, na to musela sednout celá BIS. Chlapci by se měli lépe domluvit, jak to tedy bylo, anebo odstoupit pro neschopnost. A BIS by si měla lépe poučit svého spolupracovníka Šimka a lépe ho chránit před odhalením. Šimek svou spolupráci s BIS nemohl vyjádřit lépe.

A co doklady a krycí jména Boširov a Petrov?

Šimek pro Českou televizi tvrdil, že BIS přišla na to, že rozvědčíci z GRU použili v prostoru 50krát 30 metrů dvoje krycí jména. V hotelové recepci se zapsali pod jmény Boširov a Petrov, ale v hotelové střelnici ve stejné budově použili krycí doklady na jména Tabarov a Popa, jak uvedla Česká televize v Událostech 20. dubna 2021. Tak větší hlupáky z nich opravdu udělat nemohli. Šimek se snažil zdůraznit, že na to nepřišel hotelový personál, ale BIS – udělal to tak, jak byl instruován, protože BIS chtěla vypadat důležitě a schopně. Jenže oni jsou v klamných operacích neschopní a zároveň všehoschopní. Oni prostě potřebovali krycí jména Boširov a Petrov nějak spojit s fotokopiemi krycích cestovních dokladů na jména Tabarov a Popa, protože tyhle fotokopie pasů BIS dostala od zahraničního partnera. Tak si prostě vymysleli, že ruští zpravodajci na utajované misi měli potřebu se ukazovat v hotelové střelnici, a ještě k tomu se v jedné budově chlubit, že každý z nich má dva krycí cestovní doklady. Opravdu pozoruhodný příběh. A můžeme se dále dostávat k dalším důkazům proti BIS a přisluhovačům s NCOZ.

Jakým?

Oni mají fotokopie krycích pasů na jména Tabarov a Popa, ale nezveřejnili obsah onoho e-mailu (Boširov a Petrov se měli do Vrbětic na tyto pasy s jinými jmény objednat předem e-mailem, pozn. red.) a já se ptám, proč nezveřejnili obsah e-mailu, když už zveřejnili fotokopie pasů a všechno vykecali? Víte proč? Protože ono je těžké vyfabulovat stopu, co se týká dopisů. Už tenkrát jsem říkal, proč nezveřejnili ani dopis od zabijáků s ricinem. Podle BIS vznikla kauza s ricinem tak, že jim někdo z ruského velvyslanectví poslal dopis. A nyní je opět otázka, byl ten dopis v ruštině? Angličtině? Češtině? Mohli ho zveřejnit, když to smetli ze stolu a uzavřeli, zesměšnili by Rusy. Ale když je nějaká stopa vykonstruována, je velmi těžké, obzvláště u dopisů, stanovit, v jakém jazyce bychom ho měli vykonstruovat. A jaká slova volit? Tam se dá velmi rychle poznat fabulace. Stejně jako pokud Boširov s Petrovem měli psát žádost o vstup do vrbětického areálu, napsali ji v češtině? Angličtině? Ruštině? Jaké bylo oslovení a uzavření dopisu? A co metadata e-mailu a jeho přeposílání k Vojenskému technickému ústavu?

Takže byly uvolněny jen fotokopie pasů, ale ty nemusely mít vůbec nic společného s Českou republikou, ty mohla BIS obdržet od zahraničního partnera ze zpravodajské činnosti ve světě. Jeden pas byl moldavský, druhý tádžický. A nikdo se na to neptal, ale jak je možné, že by se Tádžik a Moldavan, což jsou od sebe vzdálené země, spojili a napsali jeden e-mail jako žádost o vstup do vojenského areálu? Kundra v Respektu psal, že žádost poslala Národní garda Tádžikistánu. Tak to je fakt žrádlo, které se nedá žrát. Státní organizace Tádžikistánu žádá o vstup do objektu v České republice pro občana Moldavska. Tohle všechno mělo někoho zajímat, ale novináři se neptali Vojenského zpravodajství, kde by to museli vědět a kde by si nenechali takovou návštěvu uniknout. Povolení pro vstup do vrbětického areálu totiž dává Vojenský technický ústav, což je zájmový objekt Vojenského zpravodajství z hlediska zahraničních návštěv, obzvláště z bývalých sovětských republik. Novináři se neptali ani Vojenského technického ústavu, zda vůbec nějakou takovou žádost obdržel.

Takže byl tam ten e-mail? Pokud ano, chybovalo jak Vojenské zpravodajství, tak BIS i policisté. Chtějí policisté tvrdit, že fotokopie pasů měli už od roku 2014 (tyto pasy byly použity v hotelové střelnici, pozn. red.) a nic se s tím nedělalo? Tady je spousta znaků a otázek pro vyšetřování pozadí celé kauzy. Velmi rád bych si sedl naproti někomu, ať už z BIS nebo NCOZ, a pokládal otázky. Během deseti minut bychom poznali, co se skutečně stalo, jestli skutečně něco mají, nebo si to všechno vymysleli, ale to je jednoduché i nyní. To je věcí zákonodárců, kteří mají své výbory, komise, ale nic nedělají. Oni jen řeknou: Musíme je vyznamenat.

Pokud selhávají zákonodárci, pak musejí nastoupit novináři a konfrontovat Koudelku, Mazánka, Šimka, Babiše, Fialu a další s fakty, která jsem uvedl. Jinak se staneme zemí státních podvodníků a vlastizrádců. Tuhle cestu jsme už nastoupili.

Vraťme se na chvíli k dění kolem utajované zprávy – v režimu důvěrné – pro prezidenta Miloše Zemana ohledně Vrbětic. Řešilo se, zda Kancelář prezidenta republiky dokument skartovala, kdo ho měl vlastně v rukou a podobně. Prosím, vysvětlete srozumitelně čtenářům, v jakém případě mají být dokumenty skartovány a komu do rukou patří?

Už jsem vysvětlil skartaci. Do rukou patří tomu, kdo má příslušné bezpečnostní osvědčení, hovorově se tomu říká prověrka. Tedy certifikát, že se někdo může seznamovat s dokumenty do určitého stupně. Zda má osvědčení pro přístup k informacím označeným jako důvěrné, tajné nebo přísně tajné. Ale osvědčení nezaručuje přístup ke všem utajovaným informacím do příslušného stupně. Další podmínkou je, že osoba s bezpečnostním osvědčením může mít k utajovaným informacím přístup, jestliže je potřebuje pro výkon své práce. Nelze si myslet, že kdo má certifikát na přísně tajné informace, může žádat o všechny informace a třeba i z jiných resortů nebo složek. Tak to nefunguje. Plus musí být ještě poučen, o čemž se vede písemný zápis.

Komu tedy do rukou patřila zpráva utajovaná v režimu důvěrné ohledně Vrbětic, kvůli které přišli policisté na Hrad?

Byla adresována prezidentovi, ale ten má kolem sebe svůj personál nebo Kancelář prezidenta republiky. Jsou tam určení lidé, kteří tyto věci prezidentovi připravují. Záleží, jak mají nastavený režim, jak si prezident vybírá poštu a tyto oficiální písemnosti a jak je s dokumenty seznamován. Může mít někoho, kdo mu je předloží, seznámí se s nimi a prezident se na některé zaměří, připraví se svými lidmi reakci, požádá o další informace, a tak dále. Je tam více lidí, kteří v této věci pracují pro prezidenta.

Čili nedá se říci, jak se objevovalo v médiích, že zprávu měl mít někdo, kdo ji mít neměl? Záleží to tedy na obsahu zprávy, na stanovení režimu zprávy, ale také na tom, kdo v okolí prezidenta má oprávnění či prověrku dokument přečíst, případně předat informace. Říkám to správně?

Ano. Já samozřejmě nevím, jak to tam mají nastaveno, to může být rozdílné za každého prezidenta, ale určitě mají někoho, kdo má přístup k těmto informacím, aby je dokázal prezidentovi připravit a sdělit. O utajovaných informacích by se mělo hovořit zase jen na zabezpečených místech, nikoliv v každé místnosti a nikoliv přes běžný telefon. Můžeme se domnívat, že kancléř Vratislav Mynář, který nedisponuje bezpečnostním osvědčením, si skrze svou funkci a povýšenou povahu vytvořil zákulisní přístup k určitým utajovaným informacím, ale jde jen o domněnku, na základě které tam nevběhnou policisté z NCOZ. To by mohli běhat všude ve státní správě. Museli by mít velmi konkrétní a podložený důvod, aby to šli prověřit.

Co se tedy podle vás s utajovaným dokumentem stalo, případně kde pochybila Kancelář prezidenta republiky a kde BIS?

O pochybení prezidentské kanceláře jsem už mluvil, ale nesprávně skartovaný utajovaný dokument není trestný čin. Nic takového v trestním zákoníku nenajdete. Takže to může být maximálně přestupek. Něco jiného je, když má k utajované informaci přístup nepovolaná osoba. To by pak byl, jak už jsem říkal, trestný čin ohrožení utajované informace. Pak je třeba rozlišit, zda to byl úmysl, nebo nedbalost – i na to trestní zákoník pamatuje.

BIS pochybila v tom, že pokud se řádně podíváte na dění v dubnu 2021, Andrej Babiš 17. dubna oznámil, že první písemnou zprávu o Vrběticích dostal 16. dubna, proto ten mimořádný brífink 17. dubna. Je velice zajímavé a ptám se, jak je možné, že prezident dostal písemnou zprávu už 7. dubna, zatímco Babiš tvrdí, že on až 16. dubna? Jak to, že premiér byl opomenut, když vrcholným orgánem výkonné moci je vláda, do které prezident nepatří? Byla tu snaha ze strany BIS diskreditovat Zemana, že mu zprávu ledabyle podstrčili dříve a pak vyšli s tím, že on ji nečetl? A také mě zaráží, že zpráva byla jen v režimu důvěrné. Pokud se jedná o činnost cizí zpravodajské služby na našem území, a ještě tak závažnou činnost a od ruských služeb, které jsou ze strany BIS prezentovány jako ty nejnebezpečnější, mělo by to být alespoň tajné. I to mě zaráží, že tomu dali označení důvěrné. Zaráží mě, že i ten kurýr od BIS, který přišel na Hrad, nepředal informaci s tím, že jde o důležitý dokument, případně že na dokumentu samotném nestálo upozornění, aby bylo jasně vidět, že má určitou prioritu a adresát by si ho měl přečíst co nejdříve. Ale to je další věc.

Teď řešíme, jak BIS pracuje, co tím sledovala a proč Babiš tvrdí, že dokument dostal o devět dní později? 7. dubna bylo zasedání výboru pro zpravodajskou činnost, což je pracovní orgán vlády. Jestliže tam Koudelka zmínil něco o Vrběticích ústně, premiér mu měl automaticky říci: Tohle chci mít druhý den písemně, pokud je to natolik závažné – alespoň v ucelených bodech. Ale Babiš to dostal až po devíti dnech, takže zase vzniká otázka na BIS: Co bylo ve zprávě tak důležité, pokud to vůbec důležité bylo, a proč to trvalo devět dnů? A proč měl Zeman na rozdíl od Babiše dokument už 7. dubna, kdy zasedal výbor, ale zase ve stupni důvěrné, což vypadalo jako běžnější informace? A další otázka je, co tam bylo k tomu napsáno, aby to upozorňovalo adresáta na určitou prioritu?

A zpátky k Vrběticím samotným. Zatímco odpůrci Ruska volali po vyloučení diplomatů a mají jasno, objevují se i postřehy, že vše bylo trochu jinak – jako právě na vašem serveru. Šéf NCOZ Jiří Mazánek uvedl, že případ se stále prověřuje a navíc že nemají dostatek důkazů pro trestní stíhání. Vyšetřování tak zahájeno nebylo, což znamená, že zatím není jasné, zda došlo k trestnému činu. Co tedy ony chybějící důkazy, které jste zmínil na začátku?

Vezměte si, že s Vrběticemi přišli v dubnu minulý rok, ale doteď se nic neděje. Stále nejsou schopni zahájit trestní stíhání, protože nemají důkazy. Nemají relevantní důkazy, které by obstály, a mohli by někoho obvinit a zároveň začít trestně stíhat. Stále jsou v prvotní fázi, to jsou počáteční úkony trestního řízení – prověřování. Teď stále prověřují, zda se trestný čin stal, jak jim byl předložen od BIS, jestli ve Vrběticích skutečně operovali rozvědčíci z ruské vojenské zpravodajské služby, a tak dále. Jenže už v dubnu 2021 vyhostila vláda… co vláda, rozhodli o tom sami Babiš s Hamáčkem. Tito dva lidé vyhostili 18 ruských diplomatů. Jenže o tom měla rozhodnout celá vláda, protože podle Ústavy České republiky vláda rozhoduje ve sboru. A Koudelka je za to na twitteru oba pochválil, protože on za Českou republiku převzal vztahy s Ruskem. Důkazy proti Rusku nejsou a nebudou. Ale jsou důkazy proti BIS, NCOZ a vládě.

Související

Babiši, Hamáčku, já vám, natož Koudelkovi BIS naprosto nevěřím a předkládám věcné důvody.

 

Zdroj: Plukovník ve výslužbě a bývalý člen Vojenského zpravodajství Jiří Wagner

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

Líbil se vám článek?
(13 hlasů)
Domácí
Uráželi jste Okamuru za migranty? A Rakušan z voličů udělal idioty v čele s Fialou!
Předchozí článek Z povolených zdrojů  21.02.2022 1812
Uráželi jste Okamuru za migranty? A Rakušan z voličů udělal idioty v čele s Fialou!
Státy EU se dohodly na „povinné solidaritě“ v oblasti migrace: francouzský ministr vnitra Gérald...
Zahraniční
Jak dopadly parlamentní volby v roce 2012 na Ukrajině?
Následujicí článek Z povolených zdrojů  22.02.2022 1904
Jak dopadly parlamentní volby v roce 2012 na Ukrajině?
Pro pochopení o tom, co se děje dnes, kdo je agresor a kdo utiskovaný, lze jedině z dat, která...
04.07.2022 06:10 506 zhlédnutí
Zahraniční
Vedlejší účinky vakcín: tabuizované téma pro Midi Libre?
Vedlejší účinky vakcín: tabuizované téma pro Midi Libre?

Dne 25. června zveřejnily noviny Midi Libre článek o zvýšeném riziku kardiovaskulárních příhod...

03.07.2022 08:58 1657 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Od 8. listopadu si bereme svou zemi zpět!
VIDEO: Od 8. listopadu si bereme svou zemi zpět!

Už máme dost útoků na jiné názory, cenzuru, zločiny vlády a bereme si svou zemi zpět! A celý svět se...

02.07.2022 10:13 269 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Nový průzkum vzdaluje Srbsko Evropské Unii…
Nový průzkum vzdaluje Srbsko Evropské Unii…

51% proti vstupu Srbska do EU & 80 % Srbů proti EU sankcím na Rusko!

01.07.2022 20:09 1902 zhlédnutí
Domácí
Jede ve zločinu STAN i Česká televize? Kauza se rozrůstá a Wollner šílí!
Jede ve zločinu STAN i Česká televize? Kauza se rozrůstá a Wollner šílí!

Kauza sílí a začíná být podezření, že za propagandu a vstup do České televize byla s mafií nějak...

30.06.2022 13:10 553 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Policejní plukovník zemřel při operaci zubů
Policejní plukovník zemřel při operaci zubů

Při operaci zubů na soukromé klinice ve městě Pushkino u Moskvy zemřel muž narozený v roce 1972....

29.06.2022 11:41 2507 zhlédnutí
Domácí
Předseda strany PRO odhalil další zločiny vlády Petra Fialy a Víta Rakušana
Předseda strany PRO odhalil další zločiny vlády Petra Fialy a Víta Rakušana

Hrozí členům vlády za protičeské zločiny po válce těžké tresty? Neuvěřitelné, co si tato úzká...

28.06.2022 04:38 1588 zhlédnutí
Ekonomika
Vážení čtenáři, umíte překládat z češtiny do češtiny? My ne. Není plyn? To Putin...
Vážení čtenáři, umíte překládat z češtiny do češtiny? My ne. Není plyn? To Putin...

Každý den jeden Putin k snídani, obědu i večeři. Plyn nebude, je nejnovější zpráva. To Putin....

29.06.2022 05:14 646 zhlédnutí
Domácí
Zelená úsporám aneb vyšší kasta má zelenou!
Zelená úsporám aneb vyšší kasta má zelenou!

Letiště Praha uzavře na několik dnů příjezd k odletům na Terminálu 2 kvůli evropským delegacím.

26.06.2022 16:23 2064 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Nadšení Ukrajinců ze zbraně "Hurikán" padlo: ani se nestačily seřadit.
Nadšení Ukrajinců ze zbraně "Hurikán" padlo: ani se nestačily seřadit.

Raketomet je sice ukrajinské výroby, zároveň se ale může pyšnit českou stopou. Podvozek a...

01.07.2022 10:09 716 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Operace Barbarossa: - napadení SSSR Německem
VIDEO: Operace Barbarossa: - napadení SSSR Německem

Přesně před 81 lety začala operace Barbarossa, německá invaze do Sovětského svazu. Nacistický...

25.06.2022 02:12 1142 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Jindřich Rajchl rozebírá proslov premiéra Petra Fialy...(volné glosování)
VIDEO: Jindřich Rajchl rozebírá proslov premiéra Petra Fialy...(volné glosování)

Včera jsme s Tomášem Lukavcem do šroubků rozebrali projev premiéra Petra Fialy. Kde lhal a kde...

24.06.2022 18:18 1434 zhlédnutí
Domácí
Miroslav Macek: Alternativní projev předsedy vlády
Miroslav Macek: Alternativní projev předsedy vlády

Alternativní projev předsedy vlády:
Dámy a pánové, vážení spoluobčané!

23.06.2022 14:16 664 zhlédnutí
Zahraniční
V Moskvě začali testovat službu pro správu interkomů prostřednictvím aplikace
V Moskvě začali testovat službu pro správu interkomů prostřednictvím aplikace

RIAMO - 23. června V Moskvě začali testovat technologii, která umožní obyvatelům výškových budov...

24.06.2022 05:52 2072 zhlédnutí
Domácí
Orchestr pro chobotnici mafiánů, bolševiků, cenzorů a kriminálníků. Prý pro bezpečnou budoucnost. A nad tím bdí Jourová?
Orchestr pro chobotnici mafiánů, bolševiků, cenzorů a kriminálníků. Prý pro bezpečnou budoucnost. A nad tím bdí Jourová?

Všimněte si, jak se to točí kolem Drábové, energií, cenzury, zločinu na lidech, České republice a vládní...

22.06.2022 04:02 1653 zhlédnutí
Ekonomika
Elektrická auta: obrovský světový podvod
Elektrická auta: obrovský světový podvod

Přemýšlel o tom už někdo někdy?

21.06.2022 17:43 1043 zhlédnutí
Domácí
Falešná cenzorská hra s nepohodlnými weby pokračuje
Falešná cenzorská hra s nepohodlnými weby pokračuje

Den po zahájení vojenského konfliktu na Ukrajině bylo občanům ČR s velkou pompou oznámeno, že po...

19.06.2022 19:50 809 zhlédnutí
Zahraniční
"Pár" provokatérů demonstrovalo v Moldavii proti šílené drahotě!
"Pár" provokatérů demonstrovalo v Moldavii proti šílené drahotě!

KIŠINĚV: pár pomatených jedinců (kolem 40 000) dle policie průvod (foto) necelých 3000...

18.06.2022 14:54 749 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Přímý přenos ze zahájení strany PRO
VIDEO: Přímý přenos ze zahájení strany PRO
Delegáti zvolili na prvním ustavujícím celorepublikovém sněmu politické strany PRÁVO RESPEKT...
18.06.2022 14:20 594 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Zvoleno vedení strany, jejíž členové si už dva roky proti antičeské vládě odmakali!
Zvoleno vedení strany, jejíž členové si už dva roky proti antičeské vládě odmakali!

Delegáti zvolili na prvním ustavujícím celorepublikovém sněmu politické strany PRÁVO RESPEKT...

17.06.2022 21:28 1278 zhlédnutí
Domácí
Konečně se formuje silná, skutečná opozice kvalitních kandidátů!
Konečně se formuje silná, skutečná opozice kvalitních kandidátů!

Nastal čas na autentickou opozici, protože mafii, která vládne v České republice, musíme hnát k...

19.06.2022 07:56 2176 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Drž ústa český odpade! S vašimi penězi si mohu dělat, co chci! Jsem premiér!
VIDEO: Drž ústa český odpade! S vašimi penězi si mohu dělat, co chci! Jsem premiér!

Neuvěřitelná drzost ukrajinského premiéra (Fialy), který nám bere peníze. Tak prý nám hodil kost - sto...

16.06.2022 17:58 978 zhlédnutí
Domácí
"Vožralka" Hybášková za převrácení auta v opilosti dostala trest: nově vede personální odbor ministerstva zahraničí
"Vožralka" Hybášková za převrácení auta v opilosti dostala trest: nově vede personální odbor ministerstva zahraničí

To nemá chybu! Takže opilec, co převrátil  auto, začne vychovávat a kádrovat na ministerstvu zahraničí...

15.06.2022 20:02 1105 zhlédnutí
Domácí
Poplašná zpráva od Reuters Institute nás strašně vyděsila!
Poplašná zpráva od Reuters Institute nás strašně vyděsila!

Podle nejnovější studie Reuters Institute Digital News Report jsou prý Hospodářské noviny třetím...

15.06.2022 06:30 1657 zhlédnutí
Domácí
Stateční Ukrajinci v Česku mávají vlajkami, ale makat na obnově Ukrajiny jsou líní!
Stateční Ukrajinci v Česku mávají vlajkami, ale makat na obnově Ukrajiny jsou líní!

Skončil výlet na Ukrajině a hurá pro dávky zase do České republiky, kde ti blbí Češi jsou tak...

15.06.2022 05:20 537 zhlédnutí
Zahraniční
Orbánova parta sejmula Albion! Anglie - Maďarsko 0:4
Orbánova parta sejmula Albion! Anglie - Maďarsko 0:4

Anglie prohrála doma čtyřbrankovým rozdílem poprvé od duelu se Skotskem v roce 1928 (1:5).

14.06.2022 18:35 529 zhlédnutí
Zahraniční
Tyre Samson (14 let) vypadl za jízdy v zábavním parku Orlando a zabil se
Tyre Samson (14 let) vypadl za jízdy v zábavním parku Orlando a zabil se

"Buďte opatrní, když vidíte, zda se velcí hosté vejdou do sedadel," uvádí příručka k atrakci....

14.06.2022 08:10 2044 zhlédnutí
Domácí
Další "nečekaná smrt" ze STANu, mrtvička či infarkt, ale po Pfizeru to není, milý pane...
Další "nečekaná smrt" ze STANu, mrtvička či infarkt, ale po Pfizeru to není, milý pane...

Věslav Michalik (59) byl známý dobrou kondicí, o své zdraví pečoval a sportoval. Je to předpoklad...

12.06.2022 11:10 1535 zhlédnutí
Zahraniční
27x umřelý Putin po sobě sbírá hovínka: tají, že umřel opět! To je fakt, zdroje potvrzují!
27x umřelý Putin po sobě sbírá hovínka: tají, že umřel opět! To je fakt, zdroje potvrzují!

Pozor, to není dezinformace: když to tvrdí americké tajné služby a ukrajinští experti, tak...

12.06.2022 06:37 921 zhlédnutí
Domácí
Milan Knížák: Odsuď válku, nebo nestuduj
Milan Knížák: Odsuď válku, nebo nestuduj

Rusům na ČVUT pomůže dopis, za který hrozí i vězení. To, co se stalo na ČVUT, považuji za...

12.06.2022 19:00 1244 zhlédnutí
Domácí
Šílená, nebo gaunerská vláda: další nákupy vakcín! Zásoby do roku 2118!
Šílená, nebo gaunerská vláda: další nákupy vakcín! Zásoby do roku 2118!

Pozor, nikoliv do roku 2018, ale skutečně do roku 2118! Česká republika nakoupila 48 milionů...

11.06.2022 10:43 1792 zhlédnutí
Zahraniční
Těžké ochrnutí kanadské hvězdy Justina Biebera, jeho žena krevní sraženinu, po Pfizeru ale ne...
Těžké ochrnutí kanadské hvězdy Justina Biebera, jeho žena krevní sraženinu, po Pfizeru ale ne...

Justin Bieber je v šoku, půlka tváře se mu nehýbá, nemůže mrkat a je mu 27 let. Stejné problémy po...

11.06.2022 05:17 520 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: H. Lipovská: Ovlivňuje nás instantní ekonomie titulků. Lidé zprávám a politikům přestávají věřit
VIDEO: H. Lipovská: Ovlivňuje nás instantní ekonomie titulků. Lidé zprávám a politikům přestávají věřit

Pro ty, kdo složitější výklad ekonomky Lipovské nepochopí, zveřejníme "v pondělí lidský výklad"...

10.06.2022 20:27 274 zhlédnutí
Domácí
PRÁVO je přístav, který chrání před nespravedlností
PRÁVO je přístav, který chrání před nespravedlností

Naše základní hodnoty:

PRÁVO je přístav, který chrání před nespravedlností, diskriminací i před arogancí...

09.06.2022 23:07 1100 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Jordanka Jirásková: dle Vodafonu se zdá, že už jsme obsazeni (Ukrajinou)
VIDEO: Jordanka Jirásková: dle Vodafonu se zdá, že už jsme obsazeni (Ukrajinou)

Vaše pani budouci prezidentka za vás zavolala na Vodafone CZ linku, aby se přesvědčila, zda je...

08.06.2022 18:40 1503 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Napfizerovaná Čaputová má covid. Má Pfizer, má covid. Jak originální...
Napfizerovaná Čaputová má covid. Má Pfizer, má covid. Jak originální...

 Proč něco takového nedělají prezidentka Zuzana Čaputová a premiér Eduard Heger, aby dali najevo, o...

08.06.2022 16:12 2243 zhlédnutí
Domácí
Macron udělal z Fialy blbečka a on se hihňá: je normální?
Macron udělal z Fialy blbečka a on se hihňá: je normální?

Macron úvod svého vystoupení věnoval válce na Ukrajině, pro kterou se podle něj rozhodlo Rusko a...

08.06.2022 05:05 1790 zhlédnutí
Ekonomika
Nabiullinová řádí, ale současně varuje! Putinova excelentní pravá ruka!
Nabiullinová řádí, ale současně varuje! Putinova excelentní pravá ruka!

Nabiullinová šokuje už dlouhá léta celý ekonomický svět a nebýt války, asi by byla nejznámější...

06.06.2022 20:00 2700 zhlédnutí
Zahraniční
Biden vyhlásil stav nouze: USA bez elektrického proudu! Prý Ukrajina...
Biden vyhlásil stav nouze: USA bez elektrického proudu! Prý Ukrajina...

USA u konce s dechem? Nedávno startovala vojenská letadla pro dětskou výživu, nyní vyhlásil Biden...

06.06.2022 09:21 745 zhlédnutí
Domácí
Setkání v Jihlavě Tomáše Nielsena a Jindřicha Rajchla s občany
Setkání v Jihlavě Tomáše Nielsena a Jindřicha Rajchla s občany

Nabitý sál ukazoval, jak velký zájem mají lidé o skutečnou opozici. Že symbióza zdánlivých...

05.06.2022 18:49 1697 zhlédnutí
Zahraniční
Noam Chomsky o rusko-ukrajinské válce, médiích a propagandě
Noam Chomsky o rusko-ukrajinské válce, médiích a propagandě

The Intercept v diskusi s profesorem Noamem Chomskym. Dnes budeme diskutovat o invazi ruské vlády na...

05.06.2022 04:04 815 zhlédnutí
Domácí
Evropská unie není pouze nedemokratická, je přímo protidemokratická.
Evropská unie není pouze nedemokratická, je přímo protidemokratická.

Na úrovni Evropské unie nemůže fungovat demokracie, protože neexistuje evropský „démos“,...

04.06.2022 20:15 485 zhlédnutí
Domácí
První setkání regionálních koordinátorů strany PRÁVO RESPEKT ODBORNOST
První setkání regionálních koordinátorů strany PRÁVO RESPEKT ODBORNOST

Čilá pracovní atmosféra panovala na prvním setkání regionálních koordinátorů strany PRÁVO RESPEKT...

03.06.2022 06:52 2398 zhlédnutí
Domácí
Prosím, není to poplašná zpráva? Ukrajina: a Čechy za tyto výroky má policie trestat!
Prosím, není to poplašná zpráva? Ukrajina: a Čechy za tyto výroky má policie trestat!

Bartošek by za to navrhl tři roky vězení. Někteří ukrajinští uprchlíci se totiž po třech měsících války...

02.06.2022 20:17 972 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: Eurostat - v České republice nemá kdo pracovat. Zde je důkaz...
VIDEO: Eurostat - v České republice nemá kdo pracovat. Zde je důkaz...

Nejnižší míru nezaměstnanosti má i nadále Česká republika, byť tam o desetinu procentního bodu...

01.06.2022 17:34 1153 zhlédnutí
Ekonomika
To už je děsivé! Vláda okrádá občany drahým plynem, elektřinou a ropou a státní rozpočet má sekeru v dubnu už  100,1 miliardy korun
To už je děsivé! Vláda okrádá občany drahým plynem, elektřinou a ropou a státní rozpočet má sekeru v dubnu už 100,1 miliardy korun

Informovalo o tom ministerstvo financí. Loni ke konci dubna rozpočet vykázal schodek 192 miliard korun,...

01.06.2022 11:58 973 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: Foldyna: až dojemně se staráte o ty lidi (české)
VIDEO: Foldyna: až dojemně se staráte o ty lidi (české)

Mluvíme o krizi, kterou jste sami politicky vyvolali!

31.05.2022 19:44 670 zhlédnutí
Domácí
Pojďme už konečně něco dělat!
Pojďme už konečně něco dělat!

Jsme tu, připraveni pracovat. Pracovat s Vámi a pro Vás. Pojďme už konečně něco dělat!

30.05.2022 22:15 1508 zhlédnutí
Domácí
Další dezinformace se stává informací! Zachraňujeme před válkou, nebo nás Ukrajina vydírá i přes narkomany HIV?
Další dezinformace se stává informací! Zachraňujeme před válkou, nebo nás Ukrajina vydírá i přes narkomany HIV?

Televize  CNN Prima NEWS zveřejnila to, co je  údajná dezinformace. Místo záchrany zoufalých lidí...

30.05.2022 19:18 519 zhlédnutí
Zahraniční
Zajímavé: Bloomberg (Izvestija) Adidas a Puma
Zajímavé: Bloomberg (Izvestija) Adidas a Puma

Rusko nezůstane bez tenisek. Adidas a Puma přijímají objednávky od ruských prodejců a zasílají...

30.05.2022 10:23 926 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Abychom zachránili Evropu před Putinem, musíme pokračovat v nákupu ruské ropy.
VIDEO: Abychom zachránili Evropu před Putinem, musíme pokračovat v nákupu ruské ropy.

Vtipe vylez: Generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Československa soudruh...

30.05.2022 09:31 414 zhlédnutí
Domácí
Senátory by měli být ti, komu jde o právo, respekt a odbornost
Senátory by měli být ti, komu jde o právo, respekt a odbornost

V září budeme ve 27 volebních obvodech volit své zástupce do Senátu. Bude to tedy na nás, občanech České...

29.05.2022 17:43 452 zhlédnutí
Domácí
Dětské tábory zdražily o čtvrtinu. Mohou za to vyšší náklady za jídlo i dopravu.
Dětské tábory zdražily o čtvrtinu. Mohou za to vyšší náklady za jídlo i dopravu.

Mnoho mladých rodin obrací každou korunu, aby na zaplacení dětského tábora ušetřily. Prostě české děti,...

29.05.2022 10:14 804 zhlédnutí
Domácí
Jak bankrotář František Vrabel k cenzuře došel. Chceš prachy? Staň se udavačem!
Jak bankrotář František Vrabel k cenzuře došel. Chceš prachy? Staň se udavačem!

Po bankrotu s firmou Newstin František Vrabel pochopil, že poctivou prací pro občany daleko...

27.05.2022 06:30 979 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Petr Fiala nám oznámil, že trpíme závistí
Petr Fiala nám oznámil, že trpíme závistí

Závist. Petr Fiala nám oznámil, že trpíme závistí. Závidíme ukrajinským běžencům pomoc co jim poskytuje...

22.02.2022 16:14 1904 zhlédnutí
Zahraniční
Jak dopadly parlamentní volby v roce 2012 na Ukrajině?
Jak dopadly parlamentní volby v roce 2012 na Ukrajině?

Pro pochopení o tom, co se děje dnes, kdo je agresor a kdo utiskovaný, lze jedině z dat, která...

22.02.2022 10:10 1919 zhlédnutí
Domácí
Vlastizrada BIS. Jsou na to důkazy. Plukovník naléhavě vystoupil k Vrběticím
Vlastizrada BIS. Jsou na to důkazy. Plukovník naléhavě vystoupil k Vrběticím

Úniky informací z bezpečnostních složek jsou řízené, novináři se sami prozrazují. Bezpečnostní informační...

21.02.2022 19:17 1812 zhlédnutí
Domácí
Uráželi jste Okamuru za migranty? A Rakušan z voličů udělal idioty v čele s Fialou!
Uráželi jste Okamuru za migranty? A Rakušan z voličů udělal idioty v čele s Fialou!

Státy EU se dohodly na „povinné solidaritě“ v oblasti migrace: francouzský ministr vnitra Gérald...

17.02.2022 16:27 1161 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Vládo, táhni do Brusele, když nepracuješ! Demisi!
VIDEO: Vládo, táhni do Brusele, když nepracuješ! Demisi!
Absolutní blamáž. Vládní koalice těsně před hlasováním o vládním pandemickém zákonu zjistila, že...
16.02.2022 14:54 1698 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Děkujeme! (My nevoliči SPD). Jednáte i za nás, dnes už 75% národa!
VIDEO: Děkujeme! (My nevoliči SPD). Jednáte i za nás, dnes už 75% národa!

Lidé se hroutí pod cenami energií a vláda hledá voliče v Africe a chce nás zase uzavřít do sklepů a...

15.02.2022 17:47 1509 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Stalin, Hitler, Trudeau: lidé v Kanadě a USA žasnou! Je to ještě Amerika?
VIDEO: Stalin, Hitler, Trudeau: lidé v Kanadě a USA žasnou! Je to ještě Amerika?

FOX NEWS - přímé zpravodajství, kde si můžete dle návodu dát české titulky. Od doby indiánů může opět...

15.02.2022 11:20 871 zhlédnutí
Domácí
Opět stav legislativní nouze
Opět stav legislativní nouze

Předsedkyně Sněmovny Markéta Adamová Pekarová dostala povel a iniciativně vyhlásila opět v této...

12.02.2022 06:20 1045 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: S K. Konečnou: Turów, vojenská základna USA v ČR, korespondenční hlasování a Julian Assange
VIDEO: S K. Konečnou: Turów, vojenská základna USA v ČR, korespondenční hlasování a Julian Assange

Úvod - redakční předmluva: pokud se musíme bránit nacistickému Německu za Hitlera, nebo...

11.02.2022 09:31 10054 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Reklama Heather McDonald: tupci anti-vaxxer. Jsem zdravá! Proč? První, druhá, booster Pfizer!  A leží v nemocnici!
VIDEO: Reklama Heather McDonald: tupci anti-vaxxer. Jsem zdravá! Proč? První, druhá, booster Pfizer! A leží v nemocnici!

Chelsea Handler: Očkovaná a nadržená, neboli reklamní komické šou na očkování Pfizerem a o...

10.02.2022 20:02 1924 zhlédnutí
Domácí
Mimořádná zpráva: smí kapitán Dvořák zatýkat, aniž zatčenému řekne, proč?
Mimořádná zpráva: smí kapitán Dvořák zatýkat, aniž zatčenému řekne, proč?

Můžeme si myslet o Peterkové, co chceme, ale právo má dokonce i Brejvik, největší terorista...

09.02.2022 10:14 886 zhlédnutí
Domácí
Jeden nedoceněný aspekt defenestrace
Jeden nedoceněný aspekt defenestrace

Defenestrace je akt vyhození někoho, zpravidla zástupce nepřátelské politické strany, z okna. Je...

08.02.2022 17:20 2586 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Obrovská aféra Čaputové: ale ukažme na amatérském zpracování ze Slovenska!
VIDEO: Obrovská aféra Čaputové: ale ukažme na amatérském zpracování ze Slovenska!

Důkaz! Že Čaputová je podvodnice a lže, kudy chodí, dnes vyhrožuje trestními oznámeními na všechny...

05.02.2022 19:43 615 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: Návrat inflace: kluzká cesta bezstarostného zadlužování
VIDEO: Návrat inflace: kluzká cesta bezstarostného zadlužování

Václav Klaus představuje svoji novou publikaci NÁVRAT INFLACE s podtitulem Kluzká cesta...

04.02.2022 08:19 2176 zhlédnutí
Domácí
Kdo je tady dezinformátor?
Kdo je tady dezinformátor?

Vědecké poznatky o infekci koronavirem se vyvíjejí a odborníci na Ministerstvu zdravotnictví jsou zodpovědní za...

29.01.2022 10:34 3309 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Konvoj Svobody 2022 vyrazil a Trudeau třikrát opfizerovaný se nakažený covidem zabarikádoval doma!
VIDEO: Konvoj Svobody 2022 vyrazil a Trudeau třikrát opfizerovaný se nakažený covidem zabarikádoval doma!

Okrajovou menšinou se nenechám vydírat, zaječel kanadský premiér Trudeau a pak, tříkrát...

28.01.2022 16:54 3031 zhlédnutí
Zahraniční
Šílená zpráva: Brusel nás chce odříznout od plynu a německá innogy zvedá ceny!
Šílená zpráva: Brusel nás chce odříznout od plynu a německá innogy zvedá ceny!

Mimořádná zpráva! Jak je možné, že toto klidně oznámí "euractiv" a ve vládě není žádný poplach?...

31.01.2022 10:08 1455 zhlédnutí
Domácí
Srovnání úmrtí USA a Ruska za údajné pandemie: čí vakcíny jsou kvalitnější?
Srovnání úmrtí USA a Ruska za údajné pandemie: čí vakcíny jsou kvalitnější?

Napadlo někoho z mainstreamu srovnání dle vakcín, pokud skutečně vakcíny pomáhají, jak tvrdí naši...

27.01.2022 20:27 1819 zhlédnutí
Zahraniční
Rusko rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele
Rusko rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele

Zdá se, že strachy, které nám jdou z USA do Evropy a nejen do Evropy, musí zažít obyvatelé USA...

27.01.2022 10:36 2511 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Živý přenos z konference:Covid-19, dopad na jednotlivce a společnost v globalizovaném světě
VIDEO: Živý přenos z konference:Covid-19, dopad na jednotlivce a společnost v globalizovaném světě

Konferenci pořádá: institut Pro Libertate, Nadační fond Svědomí národa a neformální diskuzní...

26.01.2022 15:26 1359 zhlédnutí
Zahraniční
Co se děje nyní na Ukrajině? Patří militantní Černochová do vlády?
Co se děje nyní na Ukrajině? Patří militantní Černochová do vlády?

Ukrajina, ani Rusko válku nechce, ale Černochová by hnala naše kluky na jatka! Proč tak touží...

24.01.2022 21:21 892 zhlédnutí
Domácí
Pandemický zákon - návrat k totalitě
Pandemický zákon - návrat k totalitě

ÚTERÝ 25.1.2022 NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE. KOMU ZÁLEŽÍ NA NAŠÍ SVOBODĚ A MŮŽE PŘIJÍT,...

23.01.2022 10:56 1448 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Nový pandemický zákon:  další podvody ve vládní koalici
VIDEO: Nový pandemický zákon: další podvody ve vládní koalici

„Shodli jsme se na tom, že očkování proti covidu-19 nebude povinné. To nijak nemění náš postoj k vakcinaci,...

22.01.2022 10:43 1822 zhlédnutí
Zahraniční
Nigel Farage - Jaká jsou skutečná úmrtí a co nám hlásili?
Nigel Farage - Jaká jsou skutečná úmrtí a co nám hlásili?

Kolik lidí zemřelo čistě na kovid? "Pouhých" 17 000 obětí, přesto ve Spojeném království ročně...

20.01.2022 06:44 853 zhlédnutí
Domácí
Děkuji vládě za zrušení covidové očkovací povinnosti
Děkuji vládě za zrušení covidové očkovací povinnosti

Je dobré pochválit, když se udělá správná věc. Chválím vládu Petra Fialy za zrušení povinného...

20.01.2022 00:00 1336 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: POVINNÉ TEČKOVÁNÍ: zrušeno nebo iluze?
VIDEO: POVINNÉ TEČKOVÁNÍ: zrušeno nebo iluze?

Jedna etapa skončila díky obrovskému tlaku lidí, demonstracím a díky obrovskému úsilí lidí, kteří se...

17.01.2022 16:58 2398 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: I díl  S pravdou ven! Příběhy, ze kterých mrazí!
VIDEO: I díl S pravdou ven! Příběhy, ze kterých mrazí!

Vážně mohou dát vakcínu Pfizer člověku v bezvědomí? Jaký je skutečný stav v nemocnicích? Odvážné sestry...

17.01.2022 13:54 1036 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Přehled dalších protestů proti totalitě a ztrátě svobody! Pozvánka.
Přehled dalších protestů proti totalitě a ztrátě svobody! Pozvánka.

Nastal čas, aby zločiny byly konečně soudně potrestány a viníci dostali zaslouženou "odměnu"....

17.01.2022 09:46 1324 zhlédnutí
Domácí
Co je Fulbrightova nadace? Liší se od komunistické Sorbony, půl-poslanče Farský?
Co je Fulbrightova nadace? Liší se od komunistické Sorbony, půl-poslanče Farský?

Českou politikou otřásl skandál poslance Jana Farského (STAN), který už před volbami do Poslanecké sněmovny...

17.01.2022 06:23 1173 zhlédnutí
Zahraniční
Lunik IX sa vracia do starých koľají: Ako to Rómovia vysvetľujú? Odpadnete od smiechu!
Lunik IX sa vracia do starých koľají: Ako to Rómovia vysvetľujú? Odpadnete od smiechu!

Pani Čaputová, už Vás Luník IX nezaujíma? Urobili ste hanbu pred svetom a natlačili pápeža na...

14.01.2022 10:31 2326 zhlédnutí
Domácí
Zbabělec, podvodník a lhář! Důkaz sestřih!
Zbabělec, podvodník a lhář! Důkaz sestřih!

I my věříme, že pan mistr je férový chlap a svého slova dostojí dříve, než ztrápení zdravotníci, hasiči či...

13.01.2022 15:13 843 zhlédnutí
Domácí
Raptor - TV.cz - přímý vstup. demonstrace policistů a hasičů před ministerstvem vnitra (test)
Raptor - TV.cz - přímý vstup. demonstrace policistů a hasičů před ministerstvem vnitra (test)

Neskutečná arogance Víta Rakušana a jeho party, co vyhrožují lidkvidací každému, kdo bude mít jiný...

13.01.2022 11:51 982 zhlédnutí
Domácí
Raptor-TV.cz Manipulátor Cemper - test (Podvod s respirátory)
Raptor-TV.cz Manipulátor Cemper - test (Podvod s respirátory)

Vážení čtenáři, první skutečně nezávislá televize, která přináší autentická svědectví, dokumenty a hlavně...

13.01.2022 05:00 1054 zhlédnutí
Domácí
Představte si takový hypotetický scénář: poslanec Volný letěl do Moskvy
Představte si takový hypotetický scénář: poslanec Volný letěl do Moskvy

Doplňme jednou větou hypotézu Daniela Vávry: drzost těch, co si myslí, že si mohou pod záštitou...

11.01.2022 18:10 1560 zhlédnutí
Zahraniční
To už zname - barevny scenař s lidovym hněvem a mrtvyma v Kazachstanu
To už zname - barevny scenař s lidovym hněvem a mrtvyma v Kazachstanu

Na rozdil od mnoha placenych komentatoru a chytrych anallizatoru, keři su denně cpani do...

10.01.2022 05:33 4161 zhlédnutí
Zahraniční
Konečně: americký soudce zasadil tvrdý direkt Pfizeru! Musí okamžitě zveřejnit dokumentaci!
Konečně: americký soudce zasadil tvrdý direkt Pfizeru! Musí okamžitě zveřejnit dokumentaci!

Tak tohle je za mě dosavadní zpráva roku! Federální soudce z Texasu Mark Pittman (jmenovaný...

06.01.2022 16:15 2083 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Vážně jsou západní novinářky a novináři tak tupí, že jim musí dát prezident Putin lekce?
VIDEO: Vážně jsou západní novinářky a novináři tak tupí, že jim musí dát prezident Putin lekce?

Je pravdou, že americká nevzdělanost je katastrofální a 30 miliónů negramotných hovoří za vše. Ale...

05.01.2022 14:03 2326 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Navakcínovaná Monika Absolonová ruší koncerty. Covid a zánět průdušnice
Navakcínovaná Monika Absolonová ruší koncerty. Covid a zánět průdušnice

Další komedie vakcinační!  Tak po covidu neměla nic, skoro ani údajně nic nevěděla. Pak si dala...

02.01.2022 05:48 1627 zhlédnutí
Domácí
Deklarace členů integrovaného záchranného systému a ozbrojených sil ČR
Deklarace členů integrovaného záchranného systému a ozbrojených sil ČR

Jménem všech níže podepsaných členů integrovaného záchranného systému a ozbrojených sil ČR, tímto...

28.12.2021 22:06 858 zhlédnutí
Domácí
Deklarace studentů za rovné podmínky na školách a univerzitách
Deklarace studentů za rovné podmínky na školách a univerzitách

Jsme studenti se zodpovědným přístupem ke svým povinnostem a pečlivě se připravujeme na své...

25.12.2021 12:37 1992 zhlédnutí
Domácí
Odmítání poskytování zdravotních služeb neočkovaným pacientům je protiprávní
Odmítání poskytování zdravotních služeb neočkovaným pacientům je protiprávní

Úvodem: Odkládat operace jen vybrané skupině pacientů s odkazem na to, že nejsou očkování proti

...
23.12.2021 04:56 2115 zhlédnutí
Domácí
Čecháček Havel není ikona pravdy a lásky
Čecháček Havel není ikona pravdy a lásky

Nikdy bych nekopala do mrtvoly, kdybych neměla ten silný pocit, že do nás z ráje či pekla kope bez...

22.12.2021 08:44 2395 zhlédnutí
Zahraniční
Vážně se Rusko ekonomicky hroutí, jak naznačuje hvězdná pravdomluvná Česká televize?
Vážně se Rusko ekonomicky hroutí, jak naznačuje hvězdná pravdomluvná Česká televize?

Když člověk slyší různé Šíry, Romancovy,  Ondřeje Soukupy z Bakalových novin, Fischery, Stehlíkové či...

19.12.2021 19:25 1721 zhlédnutí
Domácí
Protest před Českou televizí: okupace Československa trvala stejně jako veřejnoprávní České televize!
Protest před Českou televizí: okupace Československa trvala stejně jako veřejnoprávní České televize!

V roce 2000 se na Kavčích horách usalašil okupant Spacák Ruml a partička kámošů ji drží jako...

19.12.2021 10:06 7168 zhlédnutí
Domácí
Deklarace právníků zastřešující "Deklaraci lékařů" a "Deklaraci zdravotních sester"
Deklarace právníků zastřešující "Deklaraci lékařů" a "Deklaraci zdravotních sester"

Prosíme přidejte se!  Tato zastřešující "Deklarace právníků" se týká nás všech! Přidejte podpisy...

18.12.2021 20:07 3072 zhlédnutí
Domácí
Deklarace sester k nátlaku na očkování
Deklarace sester k nátlaku na očkování

Tato Deklarace je vyjádřením našeho nejupřímnějšího názoru a přesvědčení, vycházejících z naší...

16.12.2021 16:55 7244 zhlédnutí
Domácí
Naočkovaní lékaři a sestry jsou hrozbou pro pacienty, přiznala boleslavská nemocnice jako první a částečně zavírá!
Naočkovaní lékaři a sestry jsou hrozbou pro pacienty, přiznala boleslavská nemocnice jako první a částečně zavírá!

Takto zástupce ředitele pro zdravotní služby v Klaudiánově nemocnici vysvětluje, proč vyhlásili...

15.12.2021 08:58 6292 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Trestní oznámení na šílená zvěrstva České televize, Cemperů Manipulátorů a ještě jednou: sdílejte, sdílejte, sdílejte!
VIDEO: Trestní oznámení na šílená zvěrstva České televize, Cemperů Manipulátorů a ještě jednou: sdílejte, sdílejte, sdílejte!

Jak je to skutečně s covidem a krví? Komplot grázlů a zločinců, kteří se nezastaví před ničím. Kdo...

14.12.2021 16:50 1572 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Mimořádná zpráva! Zákonodárci v USA nakupovali akcie Pfizeru či Moderny. Zároveň hlasovali o podpoře pro vakcíny
Mimořádná zpráva! Zákonodárci v USA nakupovali akcie Pfizeru či Moderny. Zároveň hlasovali o podpoře pro vakcíny

Tvrdý úder demokracii a covidové totalitě: zákonodárci (pozor 75!!!) v USA se podíleli na zločinu, který...

14.12.2021 06:46 4287 zhlédnutí
Domácí
Pláč strašně hodného Milana Kubka: já se obětuji a oni mi nadávají, ti zlí, zlí zlí...
Pláč strašně hodného Milana Kubka: já se obětuji a oni mi nadávají, ti zlí, zlí zlí...

Kdyby člověk neznal jeho výroky a poslouchal by pouze televizi "Čt covid 24" a nikdy neprolhané...

10.12.2021 21:11 2721 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Tak toto dílo jste měli mít za ministryni, nyní nás reprezentuje ve sněmovně. A bude hůř...
VIDEO: Tak toto dílo jste měli mít za ministryni, nyní nás reprezentuje ve sněmovně. A bude hůř...

Možná si řeknete, že nováček. Jenomže ten nováček už je v Parlamentu druhé období, takže...

10.12.2021 15:39 3800 zhlédnutí
Domácí
Držte huby na veřejnoprávní televizi s Jílkovou: vy lékaři jste tupci, vříská Jílková,  Peter Šebo a Koziar Vašáková! Neuvěřitelné!!!
Držte huby na veřejnoprávní televizi s Jílkovou: vy lékaři jste tupci, vříská Jílková, Peter Šebo a Koziar Vašáková! Neuvěřitelné!!!

Chcete vidět, jak se uráží, dezinformuje a jak je sprostá Jílková s partičkovou Pfizerů?  Lékaři,...

09.12.2021 19:32 1842 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Zuzana Majerová Zahradníková: partička z Čt a MZČR zablokovala diskuzi "Máte slovo" Jindřichu Rajchlovi
Zuzana Majerová Zahradníková: partička z Čt a MZČR zablokovala diskuzi "Máte slovo" Jindřichu Rajchlovi

Veřejnoprávní ČT ruší pozvánky hostům, kteří se nezdají ministerstvu ⁉️

09.12.2021 06:57 39513 zhlédnutí
Domácí
Už chápeme zoufalé běsnění Kubka, Kuby, Koziara Vašákové, Vojtěcha a dalších. Nová data ukazují, že nám proklatě lhali!
Už chápeme zoufalé běsnění Kubka, Kuby, Koziara Vašákové, Vojtěcha a dalších. Nová data ukazují, že nám proklatě lhali!

Předmluva: Nechme stranou, že čistě náhodně byli všude odvoláni politici a na místa vůdců...

07.12.2021 09:41 3584 zhlédnutí
Domácí
Vy musíte být určitě eurokomisařka...
Vy musíte být určitě eurokomisařka...

Žena letící v horkovzdušném balónu ztratila orientaci. Spustí se níž a na zemi zahlédne chlapa. Spustí...

07.12.2021 04:40 3838 zhlédnutí
Domácí
Očkovaní kontra neočkovaní
Očkovaní kontra neočkovaní

Pochopila bych, že budou ležet naočkovaní v nemocnici, ale nepochopím, co budou dělat na Jipce?...

04.12.2021 02:49 4184 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Důkazy: prosíme sdílejte! Válek (skoroministr) se na protest proti povinné vakcinaci Vojtěcha a Babiše připoutá nahý v Parlamentu!
VIDEO: Důkazy: prosíme sdílejte! Válek (skoroministr) se na protest proti povinné vakcinaci Vojtěcha a Babiše připoutá nahý v Parlamentu!

Vojtěch zešílel, vyhlásí povinné očkovaní nefungující covid tečkou vakcínou a lékař Válek...

03.12.2021 12:42 1905 zhlédnutí
Domácí
Někteří felčaři jsou na přes hubu
Někteří felčaři jsou na přes hubu

Doplnění red.: část odporných lékařů už vůbec neléčí, s rýmičkou a kašlíčkem "bez covid" posílají na...

03.12.2021 07:16 1614 zhlédnutí
Domácí
Ženy chtivé války?
Ženy chtivé války?

Jsem žena, ale musím říct, že žena v politice je někdy takový průser, že bych jim já osobně...

01.12.2021 12:30 979 zhlédnutí
Ekonomika
Dostavba jaderných elektráren v ČR
Dostavba jaderných elektráren v ČR

Většinově se shodneme, že elektřina je drahá a je jí málo. Co s tím? Malé zamyšlení nad dostavbou JE v ČR...

30.11.2021 09:11 6239 zhlédnutí
Domácí
O zákonnosti povinného covidového očkování + data a budete zděšeni!
O zákonnosti povinného covidového očkování + data a budete zděšeni!

Ministerstvo zdravotnictví uvažuje o nařízení povinného covidového očkování vyhláškou podle zákona č....

29.11.2021 09:23 4275 zhlédnutí
Domácí
Deklarace lékařů k nátlaku na očkování
Deklarace lékařů k nátlaku na očkování

Nacházíme se v přelomové době. Právě nyní se rozhoduje o budoucnosti nás, budoucnosti našich dětí i o...

26.11.2021 12:36 3698 zhlédnutí
Zahraniční
Data, která jsou šílená: v Maďarsku chrání před smrtí jednoznačně Sputnik V!
Data, která jsou šílená: v Maďarsku chrání před smrtí jednoznačně Sputnik V!

Ruská vakcína Sputnik V prokázala v Maďarsku podle RDIF nejlepší účinnost proti úmrtím na...

26.11.2021 07:07 1293 zhlédnutí
Domácí
Potkal jsem 'ilegálního' Covida...
Potkal jsem 'ilegálního' Covida...

"Kdy jsi naposled viděl ilegálního migranta? A jak jsi ho poznal? On se ti představil?" Podobně...

22.11.2021 16:58 2979 zhlédnutí
Domácí
A dost - data a nic než data! Půl společnosti je zmagořelé tak, že se píchá i na WC Hlavní nádraží!
A dost - data a nic než data! Půl společnosti je zmagořelé tak, že se píchá i na WC Hlavní nádraží!

Proto zde budeme zveřejňovat statistiky OVĚŘENÉ, které nám docházejí či budou průběžně docházet, protože...

19.11.2021 04:58 4801 zhlédnutí
Zahraniční
Rusko: vážně díky skvělé vakcíně vítězí? Předkládáme skutečný stav onemocnění versus dezinformace
Rusko: vážně díky skvělé vakcíně vítězí? Předkládáme skutečný stav onemocnění versus dezinformace

Úvodem: protože bojujeme s neuvěřitelnou stamiliardovou dolarovou armádou dezinformační, je na...

17.11.2021 06:06 1466 zhlédnutí
Domácí
Hlídáme hlídače: Semantic Visions o očkovacím pasu (Vrábel)
Hlídáme hlídače: Semantic Visions o očkovacím pasu (Vrábel)

Mnohokrát jsme narazili na problémy ve výstupech práce factcheckerů – ověřovačů informací, jejichž...

16.11.2021 18:10 2421 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: A ticho! Porazil Sputnik V covid? Nákaza klesá a propaganda veřejnoprávní zavřela huby!
VIDEO: A ticho! Porazil Sputnik V covid? Nákaza klesá a propaganda veřejnoprávní zavřela huby!

Proč najednou ti "zobrazovači mrtvol" v televizi neukáží, jak funguje ruská vakcína Sputnik V, a...

13.11.2021 10:20 6780 zhlédnutí
Domácí
Daniel Vávra: "Je vláda neschopná, nebo je v tom něco jiného"? Miliardy...
Daniel Vávra: "Je vláda neschopná, nebo je v tom něco jiného"? Miliardy...

Asi jste si všimli, že tu poslední dobou hodně píšu o Covidu. Nerad bych, aby to vypadalo, že mám...

12.11.2021 12:41 31265 zhlédnutí
Domácí
Policejní vazba na ministra Vojtěcha a hlavní hygieničku Svrčinovou
Policejní vazba na ministra Vojtěcha a hlavní hygieničku Svrčinovou

Podle posledních informací hodlají uvedené osoby ve svém jednání pokračovat. Proto jsme dnes...

07.11.2021 08:31 3664 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Delegace u Svrčinové, proč terorizuje naše děti! Ukrytá za kordonem policistů! A špinavá manipulace TV NOVA!
VIDEO: Delegace u Svrčinové, proč terorizuje naše děti! Ukrytá za kordonem policistů! A špinavá manipulace TV NOVA!

Dělají z nás stvůry jako Svrčinová, Vojtěch či plukovníci Chlíbkové a Prymulové idioty? Kde se v...

06.11.2021 17:00 4254 zhlédnutí
Domácí
Covid IV: Cesta ven z pandemie
Covid IV: Cesta ven z pandemie

Strach, živený fanatickou ideologií, zvrácenou logikou a davovou manipulací, dokáže napáchat...

06.11.2021 07:13 12564 zhlédnutí
Zahraniční
A jde do tuhého: jedenáct generálních prokurátorů v USA zaútočilo na Bidena za covidový teror
A jde do tuhého: jedenáct generálních prokurátorů v USA zaútočilo na Bidena za covidový teror

I v USA se zvedá vlna odporu, protože vakcíny nefungují a kolosální podvod z vakcinace čouhá na...

05.11.2021 13:24 4269 zhlédnutí
Zahraniční
Německo je vakcínou Pfizer zdevastované a covid posílá navakcínované na porážku!
Německo je vakcínou Pfizer zdevastované a covid posílá navakcínované na porážku!

Poslechne Německo zločince z Bruselu, že musí vakcíny vyočkovat, nebo svůj národ ochrání? Německo je...

04.11.2021 13:04 1736 zhlédnutí
Zahraniční
Znásilním tu bílou děvku, vyřvávají černoši "legálně" po vzoru rappera Youssoupha Mabiki Zoly
Znásilním tu bílou děvku, vyřvávají černoši "legálně" po vzoru rappera Youssoupha Mabiki Zoly

 A pohoda, protože bílé děvky (vaše ženy, dcery, holčičky) jsou už od narození děvky a na ošukání, na...

29.10.2021 19:25 1313 zhlédnutí
Domácí
Před 80 lety Němci zmasakrovali české četníky
Před 80 lety Němci zmasakrovali české četníky

"Vstoupil jsem do místnosti a spatřil jsem na zemi čtyři mrtvoly. Tři z nich ležely nohama ke mně....

25.10.2021 20:01 1299 zhlédnutí
Domácí
Manuál při poskytování služeb: bezinfekčnost
Manuál při poskytování služeb: bezinfekčnost

Pro poskytovatele služeb:

  1. Tento dokument vytiskněte oboustranně a umístěte viditelně tak, aby byl
...
20.10.2021 19:36 2408 zhlédnutí
Zahraniční
O čem se mlčí: "pár zmanipulovaných antipfizerů" protestuje proti vydírání v italském Terstu
O čem se mlčí: "pár zmanipulovaných antipfizerů" protestuje proti vydírání v italském Terstu

Policie v Itálii použila v pondělí proti demonstrantům v severovýchodním přístavu Terst vodní děla a...

18.10.2021 15:45 1915 zhlédnutí
Zahraniční
První afroamerický ministr Colin Powell náhle zemřel po druhé dávce vakcíny proti covidu!
První afroamerický ministr Colin Powell náhle zemřel po druhé dávce vakcíny proti covidu!

Bývalý americký ministr zahraničí Colin Powell zemřel náhle ve věku 84 let na komplikace Covid-19,

...
17.10.2021 18:00 2075 zhlédnutí
Domácí
Proč dostala ekonomka Lipovská padáka z Rady Čt? Odhalila, že Sommerová dojí koncesionářské poplatky víc než Moravec!
Proč dostala ekonomka Lipovská padáka z Rady Čt? Odhalila, že Sommerová dojí koncesionářské poplatky víc než Moravec!

Každý den se odhaluje, jak není na důchody, na pomoc těžce postiženým, ale šmejdi dojí, dojí a...

17.10.2021 10:02 1406 zhlédnutí
Ekonomika
Kdo je po Bohemia Energy a Kolibřík Energie další na řadě? Rozhodne Kreml a počasí
Kdo je po Bohemia Energy a Kolibřík Energie další na řadě? Rozhodne Kreml a počasí

Další čeští dodavatelé energií ukončují svoji činnost. V krátkém sledu tak činí společnosti...

16.10.2021 09:50 852 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Zamykat lidi doma je taková pomalá vražda
VIDEO: Zamykat lidi doma je taková pomalá vražda

Občané Čech, Moravy a Slezska, sjednoťme se proti politické zdravotní diktatuře. Obnovme normální...

12.10.2021 19:49 872 zhlédnutí
Ekonomika
Komentář ČNB ke zveřejněným údajům o vývoji inflace v září 2021
Komentář ČNB ke zveřejněným údajům o vývoji inflace v září 2021

Inflace v září 2021 vysoko nad prognózou ČNB a horní hranicí tolerančního pásma cíle.

10.09.2021 03:09 1411 zhlédnutí
Ekonomika
Prezident Putin zkritizoval burzovní obchod s plynem.
Prezident Putin zkritizoval burzovní obchod s plynem.

Evropané se snaží zachovat uhlíkovou neutralitu na úkor Ruské federace, řekl včera na poradě k rozvoji...

04.10.2021 21:09 812 zhlédnutí
Domácí
Proti zaujatosti. Za objektivitu. Spacáková demonstrace před Čt!
Proti zaujatosti. Za objektivitu. Spacáková demonstrace před Čt!

5.10. od 18:00 – V tento čas dorazíme před Českou televizi. Se spacáky, stany, mikrofonem. Důvod i cíl je...

05.10.2021 00:00 1496 zhlédnutí
Domácí
U Trikolóry nepropadne žádný hlas, i kdyby nepřekročila 5%: důvod, proč volit Trikolóru!
U Trikolóry nepropadne žádný hlas, i kdyby nepřekročila 5%: důvod, proč volit Trikolóru!

Podvod, podvod a podvod. Velké strany za pomoci podvodných výzkumů (zveřejnili jsme důkaz) útočí na...

01.10.2021 16:57 760 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Nejhorší zářijový schodek od vzniku ČR, vyšplhal se na 326 miliard korun
Nejhorší zářijový schodek od vzniku ČR, vyšplhal se na 326 miliard korun

Šílšené, děsivé, ministryně Schillerová by měla jít do kriminálu!

27.09.2021 17:14 2638 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Lukáš Pollert: Obrací se na mě hodně lidí s problémy po očkování.
Lukáš Pollert: Obrací se na mě hodně lidí s problémy po očkování.

Mám pro ně bohužel jedinou radu: posílám je zpět, kde dávku dostali. Na Hlavní nádraží, OC Chodov, O2...

25.09.2021 13:18 19651 zhlédnutí
Domácí
Šok rodičů a jasné hlasy: Hlavní hygienička Svrčinová před soud
Šok rodičů a jasné hlasy: Hlavní hygienička Svrčinová před soud

„Zhruba 60-70 % dětí se to všechno naučilo a bojí se. Ti ani nikde nechodí. Ale pak je tady...

25.09.2021 04:01 975 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Rychlé zprávy ze světa
Rychlé zprávy ze světa

Syrský ministr zahraničí udělil Spojeným státům radu. USA mají neodkladně stáhnout svá vojska z území Sýrie,...

24.09.2021 06:52 1405 zhlédnutí
Domácí
Kterak Ivan David (SPD) „lže a manipuluje“ dle cenzury veřejnoprávního Rozhlasu
Kterak Ivan David (SPD) „lže a manipuluje“ dle cenzury veřejnoprávního Rozhlasu

Úvodní foto je ukázka toho, jaké ZKUŠENÉ pionýrky či svazačky zaměstnává veřejnoprávní rozhlas k...

23.09.2021 19:05 1917 zhlédnutí
Bleskové zprávy
A je to tady: Izrael zešílel. Nebo s covidem konečně odhalil pravdu!
A je to tady: Izrael zešílel. Nebo s covidem konečně odhalil pravdu!

Očkování navždy, každý půlrok. Zelené pasy budou v Izraeli platné jen 6 měsíců. Covidový teror se stupňuje,...

23.09.2021 16:13 2244 zhlédnutí
Zahraniční
Proč jsou všude zablokovány diskuze u zavražděné Wiktorie († 16), zablokované jméno vraha a policie v Německu nabádá ke klidu?
Proč jsou všude zablokovány diskuze u zavražděné Wiktorie († 16), zablokované jméno vraha a policie v Německu nabádá ke klidu?

Großröhrsdorf- Minulý týden byla 16letá Wiktoria nalezena ubodaná k smrti v saském Großröhrsdorfu . Po několika...

24.09.2021 17:00 2952 zhlédnutí
Domácí
Jste vrazi! Covidová mafie se odhaluje: pacient po druhé vakcíně na jednotce intenzivní péče, brazilský ministr...
Jste vrazi! Covidová mafie se odhaluje: pacient po druhé vakcíně na jednotce intenzivní péče, brazilský ministr...

A Pfizer se zástupcem Vojtěchem s vakcinační mafií hrají mrtvé brouky. Neměla by si veřejnost...

22.09.2021 09:41 1132 zhlédnutí
Domácí
Nejsme nemocní! DESATERO.
Nejsme nemocní! DESATERO.
  1. Zakroč proti omezování vlastní svobody.
    (čl. 8 Listiny základních práv a svobod – Osobní svoboda je
...
21.09.2021 06:43 2483 zhlédnutí
Domácí
Krach dnu NATO v Ostravě
Krach dnu NATO v Ostravě
Na vojenskem letišťu O-Mošnov proběhla režimem protěžovana akce Dny NATO. Jak řikaju moji židovšti
...
19.09.2021 22:53 838 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Rychlé zprávy ze světa
Rychlé zprávy ze světa

Jižní velení Ministerstva obrany USA poblahopřálo americkému letectvu pohlednicí omylem...

19.09.2021 08:37 1634 zhlédnutí
Ekonomika
Velké ruské banky vytvořily prvního blockchainového operátora v Rusku
Velké ruské banky vytvořily prvního blockchainového operátora v Rusku
Dokumenty o založení společnosti Distributed Register Systems podepsali zástupci společností
...
15.09.2021 16:02 1039 zhlédnutí
Domácí
Díky nám bude parlament rozhodovat o uznání protilátek
Díky nám bude parlament rozhodovat o uznání protilátek

Sdílíme s Vámi záznam vystoupení Terezy Hyťhové z jednání parlamentu ze 14.9.2021. Díky němu bude...

15.09.2021 05:17 981 zhlédnutí
Domácí
Tomio Okamura: Piráti podporují nepřizpůsobivé
Tomio Okamura: Piráti podporují nepřizpůsobivé

Od plic jsem řekl Pirátům, že SPD fakt nebude naskakovat na to jejich nestálé šíření dezinformací proti...

13.09.2021 20:07 2538 zhlédnutí
Ekonomika
Hospoda v socialismu a dnes. Máme se prý nejlépe v dějinách Čechů. Skutečně?
Hospoda v socialismu a dnes. Máme se prý nejlépe v dějinách Čechů. Skutečně?

Průměrný plat v roce 1974 byl 2237 Kčs. Dnes 35 285 Kč. Poměrpřiznávaného důchodu ke mzdě klesl...

12.09.2021 18:38 1590 zhlédnutí
Domácí
Obvinění Okamury a SPD  o dvojí tváři s Českou televizí by měl veřejně vysvětlit!
Obvinění Okamury a SPD o dvojí tváři s Českou televizí by měl veřejně vysvětlit!

Blíží se volby a některé strany by měly vysvětlovat, jak to s tou svobodou a čistotou skutečně myslí....

11.09.2021 23:06 1031 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Statisícové protesty proti covidovému teroru napříč Evropou
Statisícové protesty proti covidovému teroru napříč Evropou

V Katalánsku 400 000 občanů protestujících proti teroru se propojilo s demonstrací za...

09.09.2021 06:51 1038 zhlédnutí
Domácí
Podjaté Sommerové vadí podjatá Lipovská : - )
Podjaté Sommerové vadí podjatá Lipovská : - )
Přestože hned z několika právnických stanovisek je zřejmé, že politická angažovanost členů Rady ČT není
...
08.09.2021 04:49 1624 zhlédnutí
Domácí
Staroměstské náměstí: Vojtěchu, dnes a denně lžete do očí občanům této země. Odstupte!
Staroměstské náměstí: Vojtěchu, dnes a denně lžete do očí občanům této země. Odstupte!

Vážený pane ministře,

je to už bohužel podruhé, kdy jste opanoval ministerstvo zdravotnictví naší země....

07.09.2021 03:22 1873 zhlédnutí
Domácí
Volební manipulace Čt
Volební manipulace Čt

Zatímco v červenci a v srpnu byly zveřejňovány předvolební průzkumy v průměru každý týden, od...

04.09.2021 04:00 1808 zhlédnutí
Zahraniční
Jde do tuhého: na Slovensku už střílí do lidí, kteří se nenavakcínují!
Jde do tuhého: na Slovensku už střílí do lidí, kteří se nenavakcínují!

Maskovaný policista vystřelil na protestujícího muže z bezprostřední blízkosti gumovým...

02.09.2021 08:52 1075 zhlédnutí
Domácí
Staroměstské náměstí 5.září v 15.00 v Praze: Trikolóra - Braňme normální svět
Staroměstské náměstí 5.září v 15.00 v Praze: Trikolóra - Braňme normální svět

Dneska začnu citátem, který bychom zvláště v těchto dnech a týdnech měli mít stále na paměti:...

01.09.2021 12:01 2572 zhlédnutí
Domácí
Autentický rozhovor s Markem Obrtelem, náčelníkem polní nemocnice v Afghánistánu
Autentický rozhovor s Markem Obrtelem, náčelníkem polní nemocnice v Afghánistánu

V roce 2002 byl MUDr. Marek Obrtel vyslán do operace ISAF v Afghánistánu jako velitel kontingentu a...

30.08.2021 18:51 1068 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Prý kvůli covidu zemřelo v domovech seniorů 3418 lidí.
Prý kvůli covidu zemřelo v domovech seniorů 3418 lidí.

Ty zprávy, když lidé odmítají vakcíny, se množí jak houby po dešti. Asociace poukazuje na to, že...

28.08.2021 18:52 852 zhlédnutí
Bleskové zprávy
ČNB přitvrzuje: zvěrstva ministryně Schillerové začíná krotit
ČNB přitvrzuje: zvěrstva ministryně Schillerové začíná krotit

Bankovní rada České národní banky dnes rozhodla o zvýšení sazby proticyklické kapitálové rezervy pro...

26.08.2021 07:49 1504 zhlédnutí
Domácí
"Diplomatka Hybášková a vysoký úředník Hladík, pod vlivem alkoholu otočili..."
"Diplomatka Hybášková a vysoký úředník Hladík, pod vlivem alkoholu otočili..."

Jednak tedy auto, v kterém odjížděli ze slavnostní recepce MZV, kde to zřejmě žilo, a potom rovněž v...

25.08.2021 18:43 1247 zhlédnutí
Domácí
Když dělá Seznam propagandu …
Když dělá Seznam propagandu …

Já se vážně omlouvám, ale dneska se s vámi musím podělit o další neuvěřitelnou PR práci Seznamu. Včera...

19.08.2021 22:37 1554 zhlédnutí
Domácí
Lékař a místopředseda Svobodných: Chovají se k nám jako k ovcím. Pseudoodborníci jako Flegr, profesor životního prostředí. Zdravotnický bizár
Lékař a místopředseda Svobodných: Chovají se k nám jako k ovcím. Pseudoodborníci jako Flegr, profesor životního prostředí. Zdravotnický bizár

Miroslav Havrda je lékař, ale současně místopředseda Svobodných. Události posledního roku, kdy za...

Nové články

K tématu