Když dělá Seznam propagandu …

25.08.2021 18:43 1027 zhlédnutí
Autor článku
Z povolených zdrojů

Já se vážně omlouvám, ale dneska se s vámi musím podělit o další neuvěřitelnou PR práci Seznamu. Včera totiž zveřejnili reportáž jakéhosi Václava Dolejšího, který si vzal kameru a šel natáčet na Babišovy mítingy. Jmenovalo se to “Podívejte se na Babišovy mítingy, jak vám je jeho PR nikdy neukáže”.

Lukačevič už je asi řádně nervózní (ale furt není ochoten dát dost peněz za pořádného šéfredaktora), protože vypustit něco takového a doufat, že to s premiérovými preferencemi zacvičí, to už není zbožné přání, to je prostě hovadská ignorace. Pardon za moje příkrá slova, ale nemohu jinak.  Zde máte odkaz, stojí to za to: 

Pokud se na celou reportáž kouknete, tak vám na začátku tajemně naznačí, že s těmi úsměvy u Babišovy zmrzliny to není tak horké. Že se lidi fotí a premiér jim podepisuje knihu, ale na periferiích těchto mítingů, tam dochází ke rvačkám, tam se lidi hádají a musí zasahovat bodygárdi, kterých je tam vždycky jak naseto.  

Pak vám pustí záběry z kamer. Patřičně krátké střihy, aby se člověk nikdy nedozvěděl, co bylo předtím a co bylo potom. Prostě jen nejvhodnější vteřiny nějakých šťavnatých nadávek či strkanic a pak ty ostré hochy, kterak někoho pacifikují.  Záměrem zřejmě bylo ukázat, že premiér není takový, jakým se zdá být a pokusit se trochu zarazit tu jeho rozjetou mašinérii na hlasy. Na závěr se dozvíme, že nikdo neví předem, kde se premiér bude nacházet a kde bude příští míting. 

Lukačeviči… dovol mi pár dobře míněných slov. 

Ten tvůj Václav Dolejší se sice ve střižně snažil, ale nemohl zakrýt jednu věc – že to jsou právě Babišovi odpůrci, kteří dělají bordel. Že sprosté nadávaky začínají u těch, kteří pokřikují na lidi, že jsou hloupí, že jsou ovce, že nemají paměť. Vážně si tam u vás v Seznamu někdo myslí, že tohle je nejvýhodnější způsob, jak lidi přesvědčit o tom, že Babiše nemají volit? Já se na to podíval a pocítil jsem přímo nebetyčnou chuť to Andrejovi hodit. Jen proto, že mi nějaký primitiv a hulvát nebude říkat, co je demokracie. 

Dále onen Dolejší nemohl zakrýt, že Andrejko má svoje akce dobře připravené, že mu na tom makají profesionálové. Třeba i tím, že seznamáčtí reportéři se o akci dozví jako poslední, ale lidí je tam jak naseto. Jak to ten Andrej dělá? Vám novinářům nikdo nic neřekne, ale lidi se to dozvědí… A kupodivu to Babišovi funguje ve městech i na vesnicích.

Já fakt nemohu uvěřit té vaší hlouposti. Řekněte mi, že si vás Andrejko koupil, že kdyby takové debilní odpůrce neměl, tak by si je musel vymyslet… Řekněte mi, že je to placený kompars, který Babišovi dotváří kampaň. Řekněte mi, že to Babiše stálo hodně milionů, aby měl kampaň takhle vymakanou. Protože jestli jste tuhle reportáž udělali za svoje, jestli tam ti lidi přišli hulákat a nadávat zadarmo a vy jste dobrovolně natočili a zveřejnili, že bordel nedělá Babišův příznivce, ale Babišův odpůrce, tak se vážně musím ptát, jak se ti podařilo stát se miliardářem. 

Já vím, když jela před časem prezidentská kampaň, tak vám to nedocházelo. Že Zemanovi příznivci nechali Drahoše, ať si kecá kde chce a co chce, že ho nerušili, nepískali, nemávali, nenadávali, ale byli to právě Drahošovi voliči, co u Zemana dělali bordel a mysleli si, že tím svému stahovači králíků pomohou. Ale teď jsme o čtyři roky dál. Už jste si mohli dávno zanalyzovat důvody vašeho neúspěchu. A vy, místo abyste se poučili, tak jedete přesně jako tenkrát. A ještě přitvrzujete. Ukazujete národu v přímém přenosu tu nejprimitivnější hulvátskou hloupou chuligánskou a fanatickou Pražskou kavárnu a ještě se k tomu hrdě hlásíte. Babiš musí skákat nadšením. 

Prosím prosím prosím, řekni mi, že ti Andrej za tuhle reportáž dobře zaplatil. Řekni mi, že to máte domluvené jako oligarcha s oligarchou. Řekni mi, že Mára Prchal přišel s lukrativní smlouvou a vy teď provádíte její plnění. Řekni že to děláte za peníze. Protože jestli tohle děláte zadarmo, tak bude brzy po Seznamu. Tahle hloupost se musí brzy projevit i v účetní bilanci. Ta se musí projevit i na poradách vedení a musí se projevit v manažerských rozhodnutích. Když se podívám na Babišovu kampaň, tak se nedivím, že Agrofert jede jako nikdy. Profíci pracují… peníze tečou.  Když se podívám na tvoje reportáže, tak se začínám bát, že český vyhledávač bude brzy minulostí. Těch blbečků tam bude víc než jeden Dolejší. Tohle ti brzy proroste celou strukturou vedení firmy. Jednoho dne zjistíš, že je Seznam jen prázdná slupka. 

Uvědom si, že Volný i Okamura si říct dali. Od toho průhonického vajíčkování si hoši zřejmě dokázali ukočírovat svoje lidi a reportáže o zdivočelých odpůrcích očkování úplně zmizely. Nebo jste je vy vystříhali? Nechali jste tam místo Volného bojůvek hulákat jen příznivce Pražské kavárny?  Volný i Okamura si teď jedou svoje na své úrovni a nedělají si škodu napadáním ostatních. To jen kafírníci se přímo předhánějí ve vulgaritách, vy to zadarmo natáčíte a zadarmo ukazujete celému národu. Babiš si nemůže přát nic jiného. 

Až ti Lukačeviči přijde po volbách od Babiše velký pugét a flaška kvalitního chlastu, tak se nediv. Bude to to nejlevnější poděkování, že jsi Andrejovi vyhrál volby a poškodil líbodémo víc než kdokoliv jiný. Že jsi v přímém přenosu za svoje vlastní peníze ukázal ten spolek politických sebevrahů, kteří mají ještě pořád pocit, že to snad dělají dobře.  

Heleď já chtěl, aby to Babiš neměl zadarmo. Aby mu došlo, že má jen voliče. Aby mu došlo, že se musí víc snažit. Ale on nemusí. On si klidně může lézt do americké řiti, klidně může stát využívat ku prospěchu Agrofertu, klidně může dělat kiksy. Protože nemá žádné soupeře. 

A já byl také blbec. Před několika měsíci jsem tvrdil že by Piráti mohli volby vyhrát… já zapomněl, že v kampani začnou mluvit. Stejně tak jsem si nemyslel, že nějaké médium může být tak zoufale imbecilní. 

 

Sdílejte

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

Líbil se vám článek?
(7 hlasů)
Domácí
Miroslav Havrda
Předchozí článek Z povolených zdrojů  19.08.2021 1407
Lékař a místopředseda Svobodných: Chovají se k nám jako k ovcím. Pseudoodborníci jako Flegr, profesor životního prostředí. Zdravotnický bizár
Miroslav Havrda je lékař, ale současně místopředseda Svobodných. Události posledního roku, kdy za...
Domácí
facebook
Následujicí článek Z povolených zdrojů  26.08.2021 1156
"Diplomatka Hybášková a vysoký úředník Hladík, pod vlivem alkoholu otočili..."
Jednak tedy auto, v kterém odjížděli ze slavnostní recepce MZV, kde to zřejmě žilo, a potom rovněž...

Štítky: propaganda

16.10.2021 09:50 185 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Zamykat lidi doma je taková pomalá vražda
VIDEO: Zamykat lidi doma je taková pomalá vražda

Občané Čech, Moravy a Slezska, sjednoťme se proti politické zdravotní diktatuře. Obnovme normální...

12.10.2021 19:49 378 zhlédnutí
Ekonomika
Komentář ČNB ke zveřejněným údajům o vývoji inflace v září 2021
Komentář ČNB ke zveřejněným údajům o vývoji inflace v září 2021

Inflace v září 2021 vysoko nad prognózou ČNB a horní hranicí tolerančního pásma cíle.

10.09.2021 03:09 953 zhlédnutí
Ekonomika
Prezident Putin zkritizoval burzovní obchod s plynem.
Prezident Putin zkritizoval burzovní obchod s plynem.

Evropané se snaží zachovat uhlíkovou neutralitu na úkor Ruské federace, řekl včera na poradě k rozvoji...

04.10.2021 21:09 408 zhlédnutí
Domácí
Proti zaujatosti. Za objektivitu. Spacáková demonstrace před Čt!
Proti zaujatosti. Za objektivitu. Spacáková demonstrace před Čt!

5.10. od 18:00 – V tento čas dorazíme před Českou televizi. Se spacáky, stany, mikrofonem. Důvod i cíl je...

05.10.2021 00:00 990 zhlédnutí
Domácí
U Trikolóry nepropadne žádný hlas, i kdyby nepřekročila 5%: důvod, proč volit Trikolóru!
U Trikolóry nepropadne žádný hlas, i kdyby nepřekročila 5%: důvod, proč volit Trikolóru!

Podvod, podvod a podvod. Velké strany za pomoci podvodných výzkumů (zveřejnili jsme důkaz) útočí na...

01.10.2021 16:57 174 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Nejhorší zářijový schodek od vzniku ČR, vyšplhal se na 326 miliard korun
Nejhorší zářijový schodek od vzniku ČR, vyšplhal se na 326 miliard korun

Šílšené, děsivé, ministryně Schillerová by měla jít do kriminálu!

27.09.2021 17:14 1514 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Lukáš Pollert: Obrací se na mě hodně lidí s problémy po očkování.
Lukáš Pollert: Obrací se na mě hodně lidí s problémy po očkování.

Mám pro ně bohužel jedinou radu: posílám je zpět, kde dávku dostali. Na Hlavní nádraží, OC Chodov, O2...

25.09.2021 13:18 15667 zhlédnutí
Domácí
Šok rodičů a jasné hlasy: Hlavní hygienička Svrčinová před soud
Šok rodičů a jasné hlasy: Hlavní hygienička Svrčinová před soud

„Zhruba 60-70 % dětí se to všechno naučilo a bojí se. Ti ani nikde nechodí. Ale pak je tady...

25.09.2021 04:01 304 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Rychlé zprávy ze světa
Rychlé zprávy ze světa

Syrský ministr zahraničí udělil Spojeným státům radu. USA mají neodkladně stáhnout svá vojska z území Sýrie,...

24.09.2021 06:52 877 zhlédnutí
Domácí
Kterak Ivan David (SPD) „lže a manipuluje“ dle cenzury veřejnoprávního Rozhlasu
Kterak Ivan David (SPD) „lže a manipuluje“ dle cenzury veřejnoprávního Rozhlasu

Úvodní foto je ukázka toho, jaké ZKUŠENÉ pionýrky či svazačky zaměstnává veřejnoprávní rozhlas k...

23.09.2021 19:05 1075 zhlédnutí
Bleskové zprávy
A je to tady: Izrael zešílel. Nebo s covidem konečně odhalil pravdu!
A je to tady: Izrael zešílel. Nebo s covidem konečně odhalil pravdu!

Očkování navždy, každý půlrok. Zelené pasy budou v Izraeli platné jen 6 měsíců. Covidový teror se stupňuje,...

23.09.2021 16:13 1657 zhlédnutí
Zahraniční
Proč jsou všude zablokovány diskuze u zavražděné Wiktorie († 16), zablokované jméno vraha a policie v Německu nabádá ke klidu?
Proč jsou všude zablokovány diskuze u zavražděné Wiktorie († 16), zablokované jméno vraha a policie v Německu nabádá ke klidu?

Großröhrsdorf- Minulý týden byla 16letá Wiktoria nalezena ubodaná k smrti v saském Großröhrsdorfu . Po několika...

24.09.2021 17:00 2410 zhlédnutí
Domácí
Jste vrazi! Covidová mafie se odhaluje: pacient po druhé vakcíně na jednotce intenzivní péče, brazilský ministr...
Jste vrazi! Covidová mafie se odhaluje: pacient po druhé vakcíně na jednotce intenzivní péče, brazilský ministr...

A Pfizer se zástupcem Vojtěchem s vakcinační mafií hrají mrtvé brouky. Neměla by si veřejnost...

22.09.2021 09:41 835 zhlédnutí
Domácí
Nejsme nemocní! DESATERO.
Nejsme nemocní! DESATERO.
  1. Zakroč proti omezování vlastní svobody.
    (čl. 8 Listiny základních práv a svobod – Osobní svoboda je
...
21.09.2021 06:43 2023 zhlédnutí
Domácí
Krach dnu NATO v Ostravě
Krach dnu NATO v Ostravě
Na vojenskem letišťu O-Mošnov proběhla režimem protěžovana akce Dny NATO. Jak řikaju moji židovšti
...
19.09.2021 22:53 266 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Rychlé zprávy ze světa
Rychlé zprávy ze světa

Jižní velení Ministerstva obrany USA poblahopřálo americkému letectvu pohlednicí omylem...

19.09.2021 08:37 1151 zhlédnutí
Ekonomika
Velké ruské banky vytvořily prvního blockchainového operátora v Rusku
Velké ruské banky vytvořily prvního blockchainového operátora v Rusku
Dokumenty o založení společnosti Distributed Register Systems podepsali zástupci společností
...
15.09.2021 16:02 668 zhlédnutí
Domácí
Díky nám bude parlament rozhodovat o uznání protilátek
Díky nám bude parlament rozhodovat o uznání protilátek

Sdílíme s Vámi záznam vystoupení Terezy Hyťhové z jednání parlamentu ze 14.9.2021. Díky němu bude...

15.09.2021 05:17 646 zhlédnutí
Domácí
Tomio Okamura: Piráti podporují nepřizpůsobivé
Tomio Okamura: Piráti podporují nepřizpůsobivé

Od plic jsem řekl Pirátům, že SPD fakt nebude naskakovat na to jejich nestálé šíření dezinformací proti...

13.09.2021 20:07 1749 zhlédnutí
Ekonomika
Hospoda v socialismu a dnes. Máme se prý nejlépe v dějinách Čechů. Skutečně?
Hospoda v socialismu a dnes. Máme se prý nejlépe v dějinách Čechů. Skutečně?

Průměrný plat v roce 1974 byl 2237 Kčs. Dnes 35 285 Kč. Poměrpřiznávaného důchodu ke mzdě klesl...

12.09.2021 18:38 1287 zhlédnutí
Domácí
Obvinění Okamury a SPD  o dvojí tváři s Českou televizí by měl veřejně vysvětlit!
Obvinění Okamury a SPD o dvojí tváři s Českou televizí by měl veřejně vysvětlit!

Blíží se volby a některé strany by měly vysvětlovat, jak to s tou svobodou a čistotou skutečně myslí....

11.09.2021 23:06 443 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Statisícové protesty proti covidovému teroru napříč Evropou
Statisícové protesty proti covidovému teroru napříč Evropou

V Katalánsku 400 000 občanů protestujících proti teroru se propojilo s demonstrací za...

09.09.2021 06:51 763 zhlédnutí
Domácí
Podjaté Sommerové vadí podjatá Lipovská : - )
Podjaté Sommerové vadí podjatá Lipovská : - )
Přestože hned z několika právnických stanovisek je zřejmé, že politická angažovanost členů Rady ČT není
...
08.09.2021 04:49 1201 zhlédnutí
Domácí
Staroměstské náměstí: Vojtěchu, dnes a denně lžete do očí občanům této země. Odstupte!
Staroměstské náměstí: Vojtěchu, dnes a denně lžete do očí občanům této země. Odstupte!

Vážený pane ministře,

je to už bohužel podruhé, kdy jste opanoval ministerstvo zdravotnictví naší země....

07.09.2021 03:22 1534 zhlédnutí
Domácí
Volební manipulace Čt
Volební manipulace Čt

Zatímco v červenci a v srpnu byly zveřejňovány předvolební průzkumy v průměru každý týden, od...

04.09.2021 04:00 1358 zhlédnutí
Zahraniční
Jde do tuhého: na Slovensku už střílí do lidí, kteří se nenavakcínují!
Jde do tuhého: na Slovensku už střílí do lidí, kteří se nenavakcínují!

Maskovaný policista vystřelil na protestujícího muže z bezprostřední blízkosti gumovým...

02.09.2021 08:52 753 zhlédnutí
Domácí
Staroměstské náměstí 5.září v 15.00 v Praze: Trikolóra - Braňme normální svět
Staroměstské náměstí 5.září v 15.00 v Praze: Trikolóra - Braňme normální svět

Dneska začnu citátem, který bychom zvláště v těchto dnech a týdnech měli mít stále na paměti:...

01.09.2021 12:01 1850 zhlédnutí
Domácí
Autentický rozhovor s Markem Obrtelem, náčelníkem polní nemocnice v Afghánistánu
Autentický rozhovor s Markem Obrtelem, náčelníkem polní nemocnice v Afghánistánu

V roce 2002 byl MUDr. Marek Obrtel vyslán do operace ISAF v Afghánistánu jako velitel kontingentu a...

30.08.2021 18:51 559 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Prý kvůli covidu zemřelo v domovech seniorů 3418 lidí.
Prý kvůli covidu zemřelo v domovech seniorů 3418 lidí.

Ty zprávy, když lidé odmítají vakcíny, se množí jak houby po dešti. Asociace poukazuje na to, že...

28.08.2021 18:52 439 zhlédnutí
Bleskové zprávy
ČNB přitvrzuje: zvěrstva ministryně Schillerové začíná krotit
ČNB přitvrzuje: zvěrstva ministryně Schillerové začíná krotit

Bankovní rada České národní banky dnes rozhodla o zvýšení sazby proticyklické kapitálové rezervy pro...

26.08.2021 07:49 1156 zhlédnutí
Domácí
"Diplomatka Hybášková a vysoký úředník Hladík, pod vlivem alkoholu otočili..."
"Diplomatka Hybášková a vysoký úředník Hladík, pod vlivem alkoholu otočili..."

Jednak tedy auto, v kterém odjížděli ze slavnostní recepce MZV, kde to zřejmě žilo, a potom rovněž v...

25.08.2021 18:43 1028 zhlédnutí
Domácí
Když dělá Seznam propagandu …
Když dělá Seznam propagandu …

Já se vážně omlouvám, ale dneska se s vámi musím podělit o další neuvěřitelnou PR práci Seznamu. Včera...

19.08.2021 22:37 1407 zhlédnutí
Domácí
Lékař a místopředseda Svobodných: Chovají se k nám jako k ovcím. Pseudoodborníci jako Flegr, profesor životního prostředí. Zdravotnický bizár
Lékař a místopředseda Svobodných: Chovají se k nám jako k ovcím. Pseudoodborníci jako Flegr, profesor životního prostředí. Zdravotnický bizár

Miroslav Havrda je lékař, ale současně místopředseda Svobodných. Události posledního roku, kdy za...

Nové články

K tématu